تاریخ انتشاردوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۰
کد مطلب : ۴۱۴۶۳۲
درپی شیوع ویروس کرونا در کشور، دانشگاه صنعتی خواجه نصیر الدین طوسی به دانشجویان ساکن سراهای دانشجویی توصیه کرد نسبت به ترک خوابگاه‌ها و بازگشت به شهر خود حداکثر تا ظهر امروز دوشنبه ۵ اسفندماه اقدام کنند.
۰
plusresetminus

به گزارش بلاغ، دانشگاه صنعتی خواجه نصیر الدین طوسی به دانشجویان ساکن سراهای دانشجویی اعلام کرد: مطابق اعلام معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی نگرانی در موضوع حذف و اضافه و سایر موارد آموزشی وجود ندارد و زمان مناسب این موضوع پس از بازگشایی مجدد دانشگاه اطلاع رسانی خواهد شد. توصیه می‌شود که دانشجویان با توجه به تعطیلی دانشگاه با هدف رعایت بیشتر موارد بهداشتی خوابگاه را ترک کنند و به شهرهای خود بازگردند.
همچنین براساس تصمیم کارگروه ویژه مراقبت های بهداشتی ذیل ستاد بحران دانشگاه خواجه نصیر،اعلام شده که با توجه به تعطیلی دانشگاه تا پایان هفته به منظور رعایت بهتر مراقبت‌های بهداشتی و به جهت کاهش احتمال انتقال و همه گیری ویروس کرونا در محیط های عمومی و لزوم اتخاذ تدابیر ایمنی توسط اداره امور خوابگاه‌ها، خواهشمند است نسبت به ترک خوابگاه‌ها و بازگشت به شهر خود حداکثر تا ظهر دوشنبه ۹۸/۱۲/۵ اقدام نمایند.
به جهت انجام امور آموزشی و تشکیل کلاس اطلاع رسانی مناسب انجام می‌گیرد و دانشجویان نگران برنامه های آموزشی خود نباشند.
دانشجویان خوابگاهی که علائم ابتلا به کرونا ویروس یا ارتباط با افراد مشکوک به ابتلا را دارند مراقب باشند. همچنین دانشجویان برای پیشگیری از انتقال این بیماری به شهرستان محل سکونت، پیش از بازگشت از سلامت خود حتما مطمئن شوند. زیرا هدف از بازگشت آنها و تعطیلی دانشگاه‌ها جلوگیری از پخش و گسترش بیماری است.
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

یار امام و یاور رهبری
يکشنبه ۱۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۲:۵۷
مازندران قربانی ویروسی به نام بی‌تدبیری
يکشنبه ۱۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۱:۳۸
نقش سرمایه اجتماعی در مبارزه با کرونا
شنبه ۹ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۹
زمان عکس العمل
جمعه ۸ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۰:۲۱