تاریخ انتشاريکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۰
کد مطلب : ۴۱۴۵۴۰
معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تمامی برنامه‌های این معاونت در حوزه کتاب و نشر را تا پایان هفته جاری تعطیل اعلام کرد. همچنین دو نمایشگاه استانی کتاب تعطیل شدند.
۰
plusresetminus

به گزارش بلاغ، در اطلاعیه معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی آمده است:
«پیرو اطلاعیه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مبنی بر تعطیلی برنامه‌های هنری به دلیل توجه توصیه‌های اکید بهداشتی در شرایط کنونی و یشگیری مناسب از خطر ابتلا به بیماری و به منظور صیانت از سلامت آحاد جامعه به اطلاع می‌رساند تمامی برنامه‌های این معاونت در حوزه کتاب و نشر اعم از نشست‌های نقد و بررسی و رونمایی کتاب، برنامه‌های کتاب‌محور و نمایشگاه‌های کتاب نیز تا پایان هفته جاری (۱۳۹۸/۱۲/۰۹) تعطیل اعلام می‌شود.
بدیهی است تدوام این وضعیت به بررسی مجدد شرایط و اخذ نظر مراجع ذی‌صلاحبستگی خواهد داشت. (۳ اسفند ۱۳۹۸)»
همچنین موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران نیز ذر اطلاعیه‌‌ای از تعطیلی نمایشگاه کتاب قزوین و ارومیه به دلیل شیوع ویروس کرونا خبر داد. در اطلاعیه این موسسه خطاب به ناشران آمده است: «قابل توجه ناشران محترم منتخب  نمایشگاه کتاب  قزوین و ارومیه که براساس بخشنامه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با توجه به ابلاغ و تاکیدات وزارت بهداشت مبنی بر جلوگیری از بیماری کرونا ،ضمن تشکر از  همراهی های همه ناشران محترم  نمایشگاه قزوین و ارومیه لغو شد.»
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

" چمرانم" آرزوست...
پنجشنبه ۱۴ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۲:۴۱
هندسه و نظم جهانی در پسا کرونا
چهارشنبه ۱۳ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۰:۴۸
تقابل تفکر جهادی و هالیوودی در بحران‌ها
سه شنبه ۱۲ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۳