تاریخ انتشارجمعه ۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۹
کد مطلب : ۴۱۴۳۹۸
امروز مازندرانی ها دوباره به صحنه آمدند، تا بگوید که می‌خواهند «مجلس قوی برای ایران قوی بسازد»، دوم اسفندماه همان‌طور شد که باید می‌شد، دنیا دید که ملت قوی ایران چگونه بار دیگر به میدان آمد.
۰
plusresetminus
انگشت‌های اشاره رنگ انتخاب گرفت/ حضور پرشور مازندرانی‌ها در انتخابات/ همه آمدند برای تجلی شور و شعور
به گزارش بلاغ، همزمان با سراسر کشور، فرآیند رای‌گیری انتخابات یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان مازندران از ساعت ۸ صبح آغاز شده است.

فرآیند اخذ رای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و اولین میاندوره ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری از ساعت ۸ صبح  آغاز و تمامی شعب اخذ رای در سراسر کشور  آماده اخذ رای از کلیه واجدین شرایط متولدین ۲ اسفند۱۳۸۰ هستند.

مازندران ۱۲ نماینده باید راهی بهارستان کند از ۳ میلیون و ۳۰۰ نفر جمعیت استان مازندران ۲ میلیون و ۴۳۴ هزار نفر واجد شرایط شرکت در انتخابات هستند.

حدود پنج درصد از مجموع واجدان شرایط رأی دادن مازندران در انتخابات مجلس یازدهم را رای اولی‌ها تشکیل می‌دهند که شامل ۱۱۴ هزار نفر رأی اولی هستند.

3 هزار و 80 شعبه در سطح استان مازندران شامل ۲۴۵۴ شعبه اصلی و ۶۲۶ شعبه سیار در طول برگزاری انتخابات مجلس در استان فعال هستند و مردم این استان می توانند از بین کاندیدای تایید صلاحیت شده از ۹ حوزه انتخابیه مازندران ۱۲ نفر از افراد اصلح را راهی مجلس شورای اسلامی کنند.

مردم دیار علویان در طول سالیان گذشته همواره با حضور پرشور و حماسی خود در صحنه‌های مختلف از جمله انتخابات، نشان دادند پای آرمان‌های انقلاب اسلامی هستند. دقیقاً یک هفته قبل بود که با حضور چشمگیر مردم در جای‌جای این استان در هوایی بارانی در صفوف به هم پیوسته راهپیمایی ۲۲ بهمن، حماسه‌ای دیگر در تاریخ مازندران ماندگار شد.

تبلیغات انتخاباتی این دوره از انتخابات ساعت ۸:۰۰ دیروز پنجشنبه به پایان رسید. ساعت پایان زمان انتخابات در سراسر کشور ۱۸ اعلام شده است.

با حضور در انتخابات از کشورم دفاع کردام

یکی از جوانان ساروی که در حال انداختن رأی خود به صندوق اخذ رأی بود در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار داشت: دشمن تمام تلاش خود را می‌کند که مردم پای صندوق‌های رأی حاضر نشوند.

مهدی حسینی بیان کرد: من کشورم را دوست دارم و امروز با حضور خودم در انتخابات از کشورم دفاع کردم.

وی بیان کرد: وحدت و همدلی مردم و حضور در صحنه‌های مختلف از جمله انتخابات موجب شکست توطئه‌های دشمن می‌شود.

حضور در انتخابات باعث اقتدار و عزت کشور می‌شود

یکی از شهروندان نکایی بیان کرد: حضور در انتخابات باعث اقتدار و عزت کشور می‌شود.

مجید سجادی بیان کرد: مردم با حضور خود حمایت خود را از آرمان‌های انقلاب اسلامی به جهانیان نشان می‌دهند.

وی عنوان کرد: امنیت امروز کشور مرهون وحدت و همدلی مردم و مسئولان است.

سجادی گفت: مردم با حضور خود در انتخابات مجلس شورای اسلامی بار دیگر همدلی و اتحاد خود را به جهانیان اثبات می‌کنند.

ایران و ایرانی به خود می‌بالد که در گام دوم انقلاب، با وجود همه سختی‌ها و چالش‌ها برای اقتدار و عزت ایران و ایرانی، گوش به فرمان ولایت‌فقیه پا به عرصه خلق حماسه‌ای دیگر گذاشته تا بگوید «رأی من هدیه به قاسم سلیمانی»، آن سرداری که بی‌رنگ و خط بود، سرباز ولایت و وطنش بود. مازندرانی‌ها آمده‌اند که بگویند نماینده‌ای می‌خواهند به‌سان سردار قاسم سلیمانی، مرد تکرارنشدنی که باید برای همه الگو باشد.

انتهای پیام/
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پرواز ۶۵۵، نماد حقوق بشر آمریکایی
پنجشنبه ۱۲ تير ۱۳۹۹ - ۰۰:۲۵
سبک زنـدگی و سیره امـام رضـا(ع)
پنجشنبه ۱۲ تير ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۸
حقوق بشر، غمنامه طنز تلخ غرب
سه شنبه ۱۰ تير ۱۳۹۹ - ۰۰:۰۰