تاریخ انتشارپنجشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۰
کد مطلب : ۴۱۴۳۶۶
رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از اعمال محدودیت های ترافیکی در برخی جاده ها در راستای تسهیل در عبور و مرور خبرداد.
۰
plusresetminus

به گزارش بلاغ، سرهنگ نادر رحمانی در گفت وگو ، گفت:  تردد موتور سیکلت از ساعت 12 ظهر روز چهارشنبه 30بهمن، تا  ساعت 6  روز  شنبه سوم اسفندماه  از محورهای کرج-چالوس، هراز، فیروزکوه، محور تهران-سمنان-مشهد و بالعکس ممنوع است، همچنین در محور کرج-چالوس، تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج-چالوس ممنوع می باشد و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت  15 تا 23  روز جمعه دوم اسفندماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل،‌تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 18 تا23  همان روز از مرزن آباد به سمت کرج بصورت یک طرفه خواهد بود.
رحمانی ادامه داد: به دلیل انتخابات مجلس شورای اسلامی در روز جمعه دوم اسفندماه اعمال محدودیت در محور کرج-چالوس در صورت نیاز فقط با اعلام مامورین پلیس راه در محل اعمال می شود در غیر این صورت تردد به صورت دو طرفه خواهد بود.
رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا در مورد وضعیت هراز نیز با بیان اینکه تردد کلیه تریلرها از محور هراز ممنوع می باشد افزود: تردد کلیه کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از  ساعت6 تا 24  روزهای پنج شنبه و جمعه دوم و سوم اسفندماه از محور هراز ممنوع است.
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

یار امام و یاور رهبری
يکشنبه ۱۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۲:۵۷
مازندران قربانی ویروسی به نام بی‌تدبیری
يکشنبه ۱۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۱:۳۸
نقش سرمایه اجتماعی در مبارزه با کرونا
شنبه ۹ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۹
زمان عکس العمل
جمعه ۸ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۰:۲۱