تاریخ انتشارپنجشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۰
کد مطلب : ۴۱۴۳۳۵
مدیرکل آموزش و پرورش مازندران از آمادگی مدارس منتخب این استان به عنوان حوزه‌های انتخابیه در شهرستان‌ها و مناطق خبر داد و گفت: فرهنگیان مازندران در بخش‌های اجرا، نظارت و بازرسی نیز در این انتخابات حضور پر رنگ خواهند داشت.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ، علی‌رضا سعدی‌پور در گفت‌وگو ، با بیان اینکه در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی که فردا دوم اسفند برگزار می‌شود، ۴۱ هزا ر و ۱۲۶ دانش‌آموز رای اولی حضور خواهند داشت، اظهار کرد: این دانش‌آموزان پایه دوازدهم هستند و ۱۸ سال تمام دارند.
وی به تمرین دانش‌آموزان از دوره ابتدایی تا متوسطه برای شرکت در انتخابات، با برگزاری شوراهای دانش‌آموزی اشاره کرد و گفت: حضور دانش‌آموزان در پای صندوق‌های رای شوراها، مجلس و پارلمان دانش‌آموزی تمرینی است تا در آینده، پای صندوق‌های رای کشور حاضر شوند.
مدیرکل آموزش و پرورش مازندران از دانش‌آموزان و فرهنگیان و اولیا خواست تا با حضور حداکثری و فعال در انتخابات دوم اسفند، واقعیت تجلی اراده‌ ملت را در انتخابات به نمایش بگذارند.
سعدی‌پور ضمن اشاره به ۵۶۰ هزار دانش‌آموز و ۳۶ هزار معلم در ۴ هزار مدرسه استان، به رویکردهای اصلی آموزش و پرورش تحت مدیریت خود اشاره کرد و اخلاق‌مداری و مدرسه‌ محوری را از مهم‌ترین‌های آن برشمرد و افزود: اخلاق‌مداری با صداقت، شفافیت، شایستگی و وفاداری به دست می‌آید.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

" چمرانم" آرزوست...
پنجشنبه ۱۴ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۲:۴۱
هندسه و نظم جهانی در پسا کرونا
چهارشنبه ۱۳ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۰:۴۸
تقابل تفکر جهادی و هالیوودی در بحران‌ها
سه شنبه ۱۲ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۳