تاریخ انتشاريکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۰
کد مطلب : ۴۱۴۰۵۴
قائم‌مقام شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش با همراهی معاونین ستاد مرکزی هم‌زمان با سالروز میلاد باسعادت حضرت فاطمه الزهرا (س) و باهدف بزرگداشت روز زن و مقام والای مادر در بازدیدی سرزده و غافلگیرکننده از ستاد مرکزی این شرکت، ضمن تبریک این روز از تلاش‌ها و زحمات یکایک همکاران خانم قدردانی کردند.
۰
plusresetminus

به گزارش بلاغ، بنابر اعلام روابط عمومی شرکت فروشگاه‌ های زنجیره‌ ای افق کوروش، صبح امروز حسین صبوری قائم‌مقام مدیرعامل این شرکت با همراهی معاونین بازرگانی، منابع انسانی و لجستیک و مالی افق کوروش به مناسبت روز زن و به‌منظور تبریک میلاد فرخنده حضرت فاطمه (س) و تجلیل از مقام بانوان شاغل در این شرکت به‌طور سرزده و غافلگیرکننده در جمع همکاران خانم ستاد مرکزی افق کوروش حاضر شدند و ضمن تبریک این روز با تقدیم شاخه گل و هدیه، از زحمات و تلاش یکایک همکاران خانم قدردانی کردند.
قائم‌مقام شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش در این بازدید ضمن اشاره به اشتغال یک هزار و ۵۰۰ خانم در این  شرکت گفت: علی‌رغم بالا رفتن سطح تحصیلات و حتی افزایش نسبت ورودی خانم‌ها به دانشگاه‌ها، متأسفانه کماکان نرخ مشارکت زنان در جامعه بسیار پایین و حدود ۱۳ درصد است.
وی افزود: در افق کوروش تمام تلاش مجموعه بر این بوده که نگاه جنسیت زده‌ای در به‌کارگیری همکاران حاکم نباشد و بررسی آمار مشارکت استخدام‌ها بیانگر آن است که از میانگین اشتغال بانوان در جامعه، بهتر عمل کرده‌ایم.
قائم‌مقام شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش در ادامه با تجلیل و تقدیر از زحمات بانوان شاغل در ستاد مرکزی افق کوروش و همچنین بانوان شاغل در شعب این شرکت، افزود: در سال‌های گذشته رشد افق کوروش شتاب بالایی داشته و مطمئناً این شتاب بالا نیاز به‌صرف انرژی و تحمل سختی‌های فراوانی بوده‌است بنابراین از همه همکاران تشکر می‌کنم که در این مدت همراه ما بودند و باید گفت که افتخاراتی که امروز به آن دست پیدا کردیم، نتیجه تلاش تک‌تک همکاران ازجمله خانم‌های مجموعه بوده است.
صبوری در پایان با تبریک روز زن و تجلیل از بانوان ستاد مرکزی افق کوروش ابراز امیدواری کرد که با همراهی و همکاری همکاران شرکت، مسیر موفقیت و روشن افق کوروش را تا دستیابی به چشم‌انداز جذاب این شرکت ادامه دهیم.
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

یار امام و یاور رهبری
يکشنبه ۱۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۲:۵۷
مازندران قربانی ویروسی به نام بی‌تدبیری
يکشنبه ۱۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۱:۳۸
نقش سرمایه اجتماعی در مبارزه با کرونا
شنبه ۹ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۹
زمان عکس العمل
جمعه ۸ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۰:۲۱