تاریخ انتشارشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۳
کد مطلب : ۴۱۳۹۶۵
46 شکارچی غیرمجاز طی چند روز گذشته در مازندران دستگیر شدند.
۰
plusresetminus
دستگیر 46 شکارچی غیرمجاز در مازندران
به گزارش بلاغ، ماموران یگان حفاظت محیط زیست طی چند روز گذشته با وجود بارش شدید برف و سرمای زیاد حین گشت و کنترل درشهر‌های نوشهر، نور، آمل، بابل، فریدونکنار، ساری، کیاسر، میاندرود، نکا و پارک ملی پابند و بهشهر ۴۶ شکارچی غیرمجاز را به همراه ۴۴ قبضه سلاح شکاری دستگیر و بیش از ۳۰ رشته تور ماهیگیری را در تالاب میانکاله جمع آوری کردند.

در ساری ماموران یگان حفاظت محیط زیست (محیط بانی هولار) حین گشت و کنترل در منطقه لاجیم از شکارچیان غیرمجاز ۱۸ قبضه سلاح شکاری و ۱۳ عدد فشنگ کشف و ضبط کردند.

در بابل ماموران یگان حفاظت محیط زیست این شهرحین گشت و کنترل در حوزه استحفاظی شکارچیان غیرمجاز را به همراه ۱۲ قبضه سلاح شکاری دستگیر کردند.

در نوشهر ماموران یگان حفاظت محیط زیست این شهرستان حین گشت و کنترل درمنطقه سی سنگان یک متخلف را به همراه یک قبضه سلاح شکاری، تعدادی فشنگ و لاشه یک قطعه خوتکا دستگیر کردند.

ماموران یگان حفاظت محیط زیست نور نیز حین گشت و کنترل در منطقه سورسره و اتوشان از یک متخلف یک قبضه سلاح شکاری کشف و ضبط کردند.

در آمل ماموران یگان حفاظت محیط زیست این شهر حین گشت وک نترل در منطقه دشتسر دو شکارچی غیرمجاز را حین شروع به شکار به همراه دو قبضه سلاح شکاری دستگیرکردند.

ماموران نمایندگی حفاظت محیط زیست فریدونکنار حین گشت و کنترل شبانه درحوزه استحفاظی از پنج شکارچی غیرمجا پنج قبضه سلاح شکاری و لاشه دو قطعه خوتکا را کشف و ضبط کردند.

ماموران یگان حفاظت محیط زیست کیاسر نیز حین گشت وکنترل در محدوده پارک ملی چهار شکارچی غیرمجاز را حین شروع به شکار به همراه دو قبضه سلاح شکاری دستگیر کردند.

ماموران یگان حفاظت محیط زیست نکا و پارک ملی پابند حین گشت و کنترل در یکی از روستای هزارجریب شهرستان نکا دو متخلف را به همراه دو قبضه سلاح شکاری و تعدادی فشنگ دستگیر کردند.

ماموران یگان حفاظت محیط زیست پناهگاه حیات وحش میانکاله حین گشت و کنترل شبانه یک شکارچی غیرمجاز را به همراه یک قبضه سلاح شکاری قاچاق دستگیر کردند.

ماموران یگان حفاظت محیط زیست آشوراده حین گشت زنی درتالاب میانکاله یک فروند قایق چوبی بزرگ را به همراه ادوات صید کشف و ضبط و ۳۵ رشته تور ماهیگیری حد فاصل منطقه قرسو تا کانال چهارپایه را جمع آوری کردند.

هر ۴۶ متخلف با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

مهم، نگهداشتن خط و خاکریزاست
دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۸
این ره که تو می روی به ترکستان است
پنجشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۰
به چه کسانی باید رأی داد؟
پنجشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۰:۳۱