تاریخ انتشارچهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۲
کد مطلب : ۴۱۲۲۱۶
رئیس کمیته امداد منطقه یک ساری گفت: در ۹ ماهه سال جاری یک میلیارد و ۱۱۴ میلیون تومان توسط نیکوکاران و حامیان به ایتام و محسنین کمک شده است.
۰
plusresetminus

به گزارش بلاغ،مرتضی ناعی در گفت‌وگو با خبرنگار در شهرستان ساری، با بیان اهمیت توجه و رسیدگی به ایتام و فرزندان محسنین، اظهار کرد: یکی از خدمات ماندگار و اثرگذار این نهاد اکرام ایتام است که با کمک و مشارکت حامیان و نیکوکاران اجرا می‌شود.
وی افزود: در این عمل خداپسندانه، حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین، به 237 فرزندان ایتام و 613 نفر از فرزندان محسنین کمک کردند.  
رئیس کمیته امداد منطقه یک ساری گفت: هدف از این طرح حمایت از کودکان یتیم و طرح محسنین جهت تأمین نیاز‌های آنان در زمینه‌های معیشتی، تحصیلی، درمان است.
این مسؤول یادآور شد: در حال حاضر 2هزار و. 500 حامی نیکوکار از فرزندان معنوی خود حمایت می‌کنند، حامیان نیک اندیش در مجموع حمایت از 850 فرزند طرح اکرام ایتام و محسنین را بر عهده دارند.
ناعی بیان کرد: خیران و حامیان می‌توانند با حضور در کمیته امداد منطقه یک ساری یا با مراجعه به سایت ekram.emdad.ir در این طرح معنوی ثبت نام و کمک‌های خود را مستقیم به حساب فرزندان معنوی واریز کنند.
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

مهم، نگهداشتن خط و خاکریزاست
دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۸
این ره که تو می روی به ترکستان است
پنجشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۰
به چه کسانی باید رأی داد؟
پنجشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۰:۳۱