تاریخ انتشارسه شنبه ۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۰
کد مطلب : ۴۱۲۰۷۶
ماه‌های پایانی سال، فرصت مناسبی برای برنامه‌ریزی سفرهای نوروزی و خرید بلیط، تورهای مسافرتی و رزرو هتل است.
۰
plusresetminus

به گزارش بلاغ، بنا بر اعلام آژانس علیبابا، فراهم کردن مقدمات سفر در کنار دریافت خدمات مشاوره برای مسافران، یک نیاز جدی به شمار می‌رود. علی بابا به عنوان رتبه یک سفر، با ارائه کامل خدمات آنلاین در حوزه گردشگری و پشتیبانی ویژه‌ از مشتریانش به این نیاز پاسخ داده است.
در حال حاضر علی بابا که بزرگترین کسب‌وکار گردشگری ایران به شمار می‌آید در کنار ارائه انواع خدمات آنلاین سفر اعم از بلیط هواپیما، اتوبوس، بلیط قطار ،تورهای مسافرتی و رزرو هتل خارجی، به دلیل اشراف کامل بر حوزه گردشگری به مرجع اطلاع‌رسانی در این حوزه تبدیل شده است.
علی بابا در زمینه پشتیبانی از مشتریان نیز توانسته است با ارائه سرویس‌های متمایزی مانند، اطلاع از کاهش قیمت بلیط هواپیما (پرایس آلرت)، کال‌بک، ایجنت کال بک، سیستم خودکار اعلام زمان تاخیر پروازها، سیستم ویژه مشتریان VIP و... میزان رضایت مشتریانش را در حد قابل توجهی افزایش دهد.
اگر شما هم قصد سفر دارید، برای خرید بلیط سفر، تورهای مسافرتی و رزرو هتل در هر نقطه از جهان از طریق آدرس www.alibaba.ir  به علی بابا و برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به اینستاگرام علی بابا مراجعه کنید.

 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

feedback
United States
سفارش تابلو فرش
سایت بسیار خوبی دارین . خسته نباشین
feedback
United States
سجاده فرش
سیات بسیار جامعی دارین خسته نباشین
مهم، نگهداشتن خط و خاکریزاست
دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۸
این ره که تو می روی به ترکستان است
پنجشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۰
به چه کسانی باید رأی داد؟
پنجشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۰:۳۱