تاریخ انتشاريکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۰
کد مطلب : ۴۱۱۹۴۶
سردار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه از حاج حسین یکتا مسؤول گروه جهادی جمعیت امام رضایی‌ها جهت کمک به منطقه سیل‌زده جاسک استمداد جست.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ به نقل ازسردار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه از حاج حسین یکتا مسؤول گروه جهادی جمعیت امام رضایی‌ها جهت کمک به منطقه سیل‌زده جاسک استمداد جست.
سردار تنگسیری در تماس تلفنی از حاج حسین یکتا درخواست کرد که جهت کمک به سیل‌زدگان منطقه شرق هرمزگان به اتفاق تیم جهادی تحت امرش به جاسک سفر کند و در این منطقه بحرانی به یاری مردم بشتابد.
طلب یاری جستن از گروه‌های مختلف جهادی نشان از فوق بحرانی بودن منطقه جاسک و گابریک است و مردم در این منطقه چشم به راه نیروهای جهادی و مردمی نشسته‌اند.
حاج محمدحسین حسینی یکتا مؤسس جبهه فرهنگی انقلاب تحت عنوان بنیاد فرهنگی خاتم‌الاوصیا و کمک در شکل‌گیری سازمان اوج و سراج و شبکه تلویزیونی افق، مؤسس بنیاد کرامت امام رضا(ع) در آستان قدس رضوی و در نهایت با راه‌اندازی جمعیت امام رضایی‌ها جهت محرومیت‌زادیی، هدایت کمک‌های خیرین و یاری‌رسانی به آسیب‌دیدگان حوادث طبیعی مانند زلزله و سیل در حال خدمت‌رسانی به مردم است.

بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

این ره که تو می روی به ترکستان است
پنجشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۰
به چه کسانی باید رأی داد؟
پنجشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۰:۳۱
وجوب انتخاب اصلح
چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۰:۲۱
جوان‌فریبی با بزن و بکوب
سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۴