تاریخ انتشارجمعه ۲۷ دی ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۰
کد مطلب : ۴۱۱۷۶۰
بازیکن برزیلی پیشین پرسپولیس گفت: پرسپولیس را نمی‌توانم فراموش کنم. ارتباط عاطفی من با پرسپولیس ادامه دارد. برای من سخت است کار را در فیفا پیش ببرم.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ به نقل ازفرناندو گابریل در گفت‌وگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس اظهار داشت:
من پرسپولیس را خیلی دوست دارم. بعد از جدایی چند تیم عوض کردم ولی حال و هوای آن را نداشت. خاطرات پرسپولیس را همیشه در ذهن خودم مرور می کنم و پرسپولیس در قلب من جای دارد.
فرناندو گابریل ادامه داد:
چه خودم و چه همسرم زندگی در تهران را دوست داشتیم. برای ما شهری خوب و پر لز خاطره بود. در این چند سال هم نتایج پرسپولیس و قهرمانی ها را دنبال می کردم. بابت آن ها هم خیلی خوشحال بودم. واقعیت این است که وقتی در جایی مثل پرسپولیس بازی می کنید سخت است که دیگر آن را فراموش کنید.
فرناندو گابریل ادامه داد:
هواداران پرسپولیس هم هنوز به من لطف دارند. پیام های محبت آمیز می دهند. گویی هنوز عضوی از پرسپولیس باشم و این برای من جالب است و باعث شده تا این ارتباط عاطفی را حفظ کنیم.
فرناندو گابریل خاطر نشان کرد:
امیدوارم باز هم یک روزی به تهران بیایم و خاطرات را زنده کنم. دوست دارم این زمان خیلی دور نباشد. از رییس جدید باشگاه (مدیرعامل) و همکاران ایشان هم تشکر می کنم که پیگیر این پرونده بوده اند و حتی به این جا سفر کردند. برای من خوشایند نبود و نیست با توجه به علاقه ای که به پرسپولیس و هوادارانش دارم ، این موضوع را در رکن قضایی فیفا دنبال کنم و خدای ناکرده ایم مساله برای باشگاه مشکل ساز شود. خوشحالم که خارج از آن جا به تفاهم ارزشمندی رسیدیم.
فرناندو گابریل در پایان افزود:
پرسپولیس را به قدری دوست دارم که حتی خواستم برای من پیراهن تیم را بیاورند نا آن را هم یادگار داشته باشم. باز هم از مدیریت باشگاه و از معاونان ایشان که به این جا آمدند تشکر می کنم. تفاهمی که به آن رسیدم واقعا ارزشمند بود. امیدوارم در آینده نزدیک تهران و هواداران را از نزدیک ببینم.

بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

یار امام و یاور رهبری
يکشنبه ۱۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۲:۵۷
مازندران قربانی ویروسی به نام بی‌تدبیری
يکشنبه ۱۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۱:۳۸
نقش سرمایه اجتماعی در مبارزه با کرونا
شنبه ۹ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۹