تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۰
کد مطلب : ۴۱۱۶۳۳
منابع اسرائیلی از به صدا در آمدن آژیر خطر در چند شهرک صهیونیستی خبر دادند.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ به نقل ازروزنامه یدیعوت آحارونوت در خبری کوتاه از به صدا در آمدن آژیرهای خطر در چند شهرک صهیونیستی خبر داد.
یدیعوت نوشت: سخنگوی ارتش گفته که در شهرک‌های ناحال عوز، سعد و کفار عزه صدای آژیر (خطر رنگ قرمز) به صدا در آمده اما هنوز جزئیات در دست بررسی است. 
وبگاه خبری «سوا» فلسطین نیز گزارش کرد که «صدای آژیر خطر در شهرک‌های هم‌جوار [شمال] نوار غزه به صدا در آمده و در کنار این آژیر، صدای انفجارهایی هم به گوش رسیده است».
به گزارش سوا، ارتش اشغالگر اسرائیلی صدای آژیر خطر را در شهرک سَعَد و کفار غزه به صدا در آورده و اعلام کرده که مسئله در دست بررسی است. 
وبسایت شبکه «13» تلویزیون رژیم صهیونیستی مدعی شد که چهار موشک از نوار غزه شلیک شده اما کسی آسیب ندیده و خسارتی هم بر جا نگذاشته است. 
شبکه سیزده گفته که در شهرک‌های ناحول عوز، سعد و کفار عزه هم آژیر خطر به صدا در آمده و [سامانه ضدموشکی] گنبد آهنین نیز با دو موشک مقابله کرده و دو موشک نیز در فضای باز سقوط کرده است. 
در هفته جاری ناحال عوز یک بار دیگر نیز شاهد به صدا در آمدن آژیرهای خطر بود. ارتش رژیم صهیونیستی بعد از بررسی مورد قبل اعلام کرده بود که آژیرها به اشتباه فعال شده‌اند. 

بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

هندسه و نظم جهانی در پسا کرونا
چهارشنبه ۱۳ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۰:۴۸
تقابل تفکر جهادی و هالیوودی در بحران‌ها
سه شنبه ۱۲ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۳
یار امام و یاور رهبری
يکشنبه ۱۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۲:۵۷