تاریخ انتشارسه شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۰
کد مطلب : ۴۱۱۵۱۲
معاون راهداری اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان از فعالیت ۲۸۶ مورد تجهیزات راهداری در محورهای همدان خبر داد.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ به نقل ازحمید پرورشی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار  در همدان با اشاره به آمادگی راهداران به منظور گزارش هواشناسی مبنی بر برفی شدن جاده‌های استان اظهار کرد: در حال حاضر ۳۴ راهدارخانه با ۵۲۰ نیروی انسانی در حال آماده‌باش قرار دارند.
وی در خصوص تجهیزات راهدارخانه‌ها فعال نیز بیان کرد: ۲۸۶ مورد تجهیزات راهداری اکنون فعالیت دارند که در مواقع بارندگی و انسداد راه‌ها وارد عمل می‌شوند.
معاون راهداری اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان خاطرنشان کرد: محور گنجنامه ـ تویسرکان نیز به علت نبود ایمنی کافی تا اطلاع ثانوی مسدود است و رانندگان می‌توانند از محور همدان ـ جوکار ـ تویسرکان تردد کنند.
وی با بیان اینکه نقاطی از محورهای همدان در زمره نقاط حادثه‌خیز به شمار می‌روند افزود: به منظور رفع این نقاط حادثه‌خیز ۴۰ مورد اصلاح پیچ، ۲۰۰ مورد اصلاح دوربرگردان و ۱۱۵ مورد ترانشه‌برداری ایجاد شده است.
پرورشی ایمنی محورها را یکی از اولویت‌های اداره‌کل راهداری دانست و اظهار کرد: بر این اساس ۱۳ هزار و ۶ مورد تعمیر و نصب علائم ایمنی را در برنامه قرار دادیم که عملیاتی شده است.

بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما