کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

رئیس کمیته امداد کشور:

خون شهدا اجازه لطمه به کشور را نمی‌دهد/ دست و پا زدن استکبار برای حفظ موجودیت خود است

11 دی 1398 ساعت 14:31

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور گفت: خون شهدا اجازه نمی‌دهد که سلطه‌گران جهانی به آرمان‌های امام و شهدا لطمه وارد کند و البته ما باید در این مسیر پایبند باشیم.


به گزارش بلاغ، سیدمرتضی بختیاری در همایش تقدیر از شهدای حامی و خیر مازندران که در مجتمع شهید رجایی فریدونکنار برگزار شد اظهار کرد: شهدا همیشه منجی ما بوده‌اند و نام آن‌ها سرمایه و افتخاری بزرگ است.

وی با اشاره به اینکه ما هر چه داریم از شهداست خاطرنشان کرد: خون شهدا اجازه نمی‌دهد که سلطه‌گران جهانی به آرمان‌های امام و شهدا لطمه وارد کند و البته ما باید در این مسیر پایبند باشیم.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور با بیان اینکه دشمنان با هر ابزاری دنبال آسیب زدن به کشور هستند تصریح کرد: ملت ایران امتحان‌های زیادی پس داده که حوادث آبان ماه امسال یکی از آن امتحان‌ها بوده و ملت ایران اجازه نمی‌دهند که امیال سلطه‌گران در جمهوری اسلامی جامه عمل بپوشاند.

بختیاری، برگزاری همایش شهدای خیر را کاری بسیار ارزنده دانست و گفت: کار کمیته امداد مازندران بسیار ارزنده است چراکه پیوند شهدا با محرومین اتفاق خوشایند و مبارکی است.

وی افزود: استان مازندران در این کار هم مانند زمینه‌های دیگر پیش قدم بوده و امیدواریم این امر در تمام کشور اجرایی شود.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) با اشاره به اینکه نشر فرهنگ ایثار و شهادت بیمه کننده کشور است اظهار کرد: حمایت از محرومان بنابر فرموده امام خمینی(ره) از بالاترین عبادت‌ها است.

بختیاری وضعیت کشورهای استکباری را رو به افول دانست و خاطرنشان کرد: اگر تحریم، جنگ و وقایع تلخ ابتدای انقلاب برای این بود که آمریکا منافع خود را در خاورمیانه حفظ کند اما درحال حاضر تمام دست و پا زدن‌های کشورهای استکباری برای حفظ موجودیت خود است که نشان از تنزل آن‌ها دارد.

وی تصریح کرد: محرومان از جمله اقشاری در جامعه هستند که وفادار به انقلاب و طرفداران اصلی ولایت فقیه هستند.

انتهای پیام/
 


کد مطلب: 410420

آدرس مطلب :
http://www.bloghnews.com/news/410420/خون-شهدا-اجازه-لطمه-کشور-نمی-دهد-دست-پا-زدن-استکبار-حفظ-موجودیت-خود

بلاغ نیوز
  http://www.bloghnews.com