کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

فوتبال نردبان نمایندگان مجلس نشود

درودگر: دفاع فدراسیون از حقوق باشگاه‌ها موجب نگرانی برخی شد

13 آذر 1398 ساعت 15:00

رئیس سازمان اقتصادی فدراسیون فوتبال گفت: اقدامات فدراسیون در راستای دفاع از منافع باشگاه‌ها برخی منفعت‌طلبان را نگران کرده است.


صادق درودگر در گفت و گویی اظهار داشت: یکی از مشکلات اصلی اقتصاد فوتبال محروم ماندن از درآمدهای قانونی و مشروع است که در رویکرد جدید، به این وضوع ورود شده و می توانیم بخش قابل توجهی از درآمد و حق باشگاهها را زنده کنیم. البته این موضوع واکنش های زیادی به همراه داشته و برخی را که پیش از این به صورت رایگان از محتوای فوتبال و در واقع از سرمایه باشگاهها استفاده می کردند، نگران ساخته است.
رئیس سازمان اقتصادی فدراسیون فوتبال گفت: حملات و انتقادات غیر منصفانه به موضوع حق پخش حاصل این اقدامات است چرا که برخی، وضعیت و شرایط فعلی را به نفع خود نمی بینند. نباید فراموش کنیم که فوتبال همواره موضوع جذابی بوده و بعضی به دنبال استفاده ابزاری از این فرصت هستند. 
وی ادامه داد: از نمایندگان محترم مجلس تقاضا دارم در راستای ماموریت و ماهیت حضورشان در آن کرسی، به موضوعات اساسی مانند حق پخش، افزایش منطقی بودجه ورزش و مشکلات باشگاهها به عنوان زیر ساخت و اساس ورزش کشور بپردازند. سعی نشود خدای ناکرده فوتبال نردبانی باشد که برای حضور مجدد در کرسی نمایندگی از آن بهره برداری ابزاری کنند.
درودگر عنوان کرد: همه دلسوختگان کشور می دانند فوتبال به عنوان "پدید آورنده" اثری که همه رسانه ها بارها و بارها از آن منفعت می‌برند، از حقوق خود بی بهره است. نکند برخی بخواهند از عنصر جذابی مثل فوتبال در رسانه بهره برده و چند باره مطرح شوند و از این طریق برای خودشان در انتخابات آتی تبلیغات زود هنگام کنند.
 


کد مطلب: 408283

آدرس مطلب :
http://www.bloghnews.com/news/408283/درودگر-دفاع-فدراسیون-حقوق-باشگاه-ها-موجب-نگرانی-برخی

بلاغ نیوز
  http://www.bloghnews.com