تاریخ انتشاردوشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۰
کد مطلب : ۴۰۸۰۹۷
یک کارشناس مذهبی بابیان اینکه مقام معظم رهبری مقتدرترین رهبر جهان است، گفت: تبعیت از ولایت‌فقیه راه برون‌رفت از فتنه‌ها است و برای عبور از فتنه‌ها باید تابع ولی‌فقیه زمان باشیم.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ محمدعلی فخر الساعه در جمع بانوان خادم یار آستان قدس رضوی بابیان اینکه با درایت و تدبیر رهبری، همواره فتنه‌ها نقش بر آب‌شده است، اظهار داشت: رهبری وکیل ملت نیست بلکه نقش ولایت‌فقیه را بر عهده دارد به این معنا که هر کلامی را به زبان بیاورند، همه باید بدون چون چرا انجام دهند.
این کارشناس مذهبی با اشاره به فتنه اخیر که به دنبال تغییر قیمت سوخت رخ داد و عده‌ای اغتشاشگر به جمع مردم معترض وارد شدند و اقدام به تخریب کردند، خاطرنشان کرد: در این فتنه که از همه فتنه‌ها خطرناک‌تر و سخت‌تر بود، دشمن باهدف ضربه زدن به اعتقادات مردم نسبت به ولی‌فقیه وارد میدان شدند.
فخر الساعه عنوان کرد: رهبر جمهوری اسلامی ایران، مقتدرترین رهبر جهان است و باوجوداینکه کشورهایی نظیر لبنان و عراق نیز رهبران مذهبی دارند، اما مردم این کشورها مانند مردم ما از رهبر خود تبعیت نمی‌کنند.
وی بیان کرد: پیروی از ولایت باعث پیروزی و عدم پذیرش سخنان او باعث شکست و ناامنی در جامعه می‌شود بنابراین باید در هنگامه‌های سخت، نسبت به این مسئله هوشیار باشیم.
این کارشناس مذهبی با تبیین سخنان امام خمینی (ره) مبنی بر اینکه نافرمانی از رهبر انقلاب، باعث ضربه خوردن به انقلاب و نظام می‌شود، عنوان کرد: این انقلاب امانتی در دست ما است و باید حافظ آن بوده و به نسل‌های آینده منتقل کنیم.
فخر الساعه در مورد انتخابات مجلس نیز بر لزوم شرکت و رأی دادن به افراد اصلح تأکید کرد و افزود: باید با انتخاب درست فرد مطمئنی را به مجلس بفرستیم که رأی دادن از وظایف اصلی مردم است.

بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

خود درگیری و زوال رهبری آمریکا
شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۱۲
مجلس دهم در برابر آئینه شفافیت
جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۲
مجلس یازدهم بایدها و نبایدها
جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۴