LOCK}']['func'] = 'Get_Polls_Content'; $conf['{POLL_GENERAL_BLOCK}']['prms']['section_id'] =0; ?> حیدرعلی پورمحمودی: راه شهدا را ادامه دهید تا اسلام پیروز شود | بلاغ نیوز
تاریخ انتشارجمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۰
کد مطلب : ۴۰۷۰۰۴
حیدرعلی پورمحمودی در وصیت‌نامه خود آورده است: برادران عزیزم شما را به خدا سوگند می‌دهم راهم را ادامه دهید و سنگر را ترک نکنید تا اسلام پیروز شود. ان‌شاءالله.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ «شهید»؛ شاهد شهود عرفانی شد و نقش هرچه خوبی را در چهارفصل گیتی نمایان کرد و چشم ستارگان آسمان را روشن، ققنوس هشت جنت که هفت آسمان را مجذوب خود کرده است، همان عاشقی که در وادی مقدس عاشقی، پر پرواز گشود و فرشتگان را نوازشگر روح نابش کرد.
می‌خواهیم هر روز را با نامی و یادی از این ستاره‌ها،‌ شب کنیم و کار را با تبرک و مدد از این عارفان عاشق آغاز؛ باشد که ادای دینی باشد بر آن همه رشادت، شهامت، مجاهدت و شجاعت... «برگ سبزی، تحفه درویش»، «تا چه قبول افتد و چه در نظر آید»
تبرک لحظاتمان با شهید حیدرعلی پورمحمودی:
بسم الله الرحمن الرحیم
امروز که به قروه کردستان رسیده‌ام زمانی است که منافقان و ضدانقلاب‌ها تا نزدیکی‌های قروه نفوذ کرد‌ه‌اند.
این روزها در خود نیرویی احساس می‌کنم؛ ای امت بدانید که اکنون ما باید از سنگر اسلام قرآن حفاظت کنیم زیرا ما امتی هستیم که باید اسلام را به جهان صادر کنیم.
اگر برادران من در سنگر باشند و من در خانه این خود یک خیانت است پس من تا آنجا که قدرت دارم باید برای خدا و دفاع از اسلام در جبهه باشم.
برادران عزیز پاسدار شما را به خدا سوگند می‌دهم راهم را ادامه دهید و سنگر را ترک نکنید تا اسلام پیروز شود. ان‌شاءالله.
پدر و مادر عزیزم چند سال از عمر من می‌گذرد تا بحال هر چه گفتی قبول کردم و حالا من یک وصیت دارم؛ اگر من شهید شوم برای من گریه مکن چون در راه خدا و قرآن جان خود را فدا کردم. اگر خداوند نظر لطفی کرد و من را به درجه شهادت رسانید این شعر را که در پائین نوشتم روی سنگ قبرم بنویسید.
تو ای مادر مکن زاری که من اکنون بس شادم      نمردم زنده می‌باشم، بود رنج تو در یادم
همانا شیرپاک تو مرا جان بازپرورده                     که جان خویش را در ره قرآن ز کف دادم
تو هم بابای غریب من مکن شیون نزن بر سر       که باشد افتخار تو اگر بر خاک افتادم
شهید راه اسلامم، فدایی دین و قرآنم                بود حیدر علی نامم، آزادی هست فریادم

بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تعامل و گفتگوی سازنده با دنیا
سه شنبه ۲۴ تير ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۳
ویروس بی‌حجابی و ویروس کرونا
سه شنبه ۲۴ تير ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۴
معیشت یا عفت؛ دوراهی ناخوانده عصر جدید
دوشنبه ۲۳ تير ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۳
چادر؛ ارثیه مادر
يکشنبه ۲۲ تير ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۷