تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۰
کد مطلب : ۴۰۶۸۶۴
«افسانه ماردوش» توانست در بیست و ششمین دوره جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان جوایز بسیاری را از خود کرده و بدرخشد.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ به نقل ازروابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان‌ رضوی، نمایش «افسانه ماردوش» از تولیدات کانون پرورش فکری استان در بیست و ششمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان توانست در بخش‌های مختلف برگزیده شود.
نمایش «افسانه ماردوش» به نویسندگی منوچهر اکبرلو، کارگردانی محمد جهان‌پا و تهیه‌کنندگی کانون خراسان‌رضوی برگزیده شد.
این نمایش که در بخش نوجوان بیست و ششمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان شرکت کرده بود توانست جوایز مختلفی را به خود اختصاص دهد.
تندیس و لوح تقدیر بهترین نمایش از خانه تئاتر کشور، تندیس و لوح تقدیر مرکز ملی استیژ ایران، نشان زرین مرغک کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کشور، نمایش اول برگزیده از نگاه تماشاگران، تندیس و لوح تقدیر بهترین کارگردانی محمد جهانپا، تندیس و لوح تقدیر بهترین طراحی صحنه مهدی شرفی، تندیس و لوح تقدیر بهترین بازیگر مرد جلال کریم‌زاده، تقدیر بهترین بازیگری زن پرستش سلطانی، تقدیر بهترین نمایش نامه نویسی منوچهر اکبرلو، تقدیر بهترین موسیقی امیر و آرش بیات از جمله بخش‌هایی بود که این اثر نمایشی  توانست در آن جایزه کسب کند.
گفتنی است؛ با برگزیده شدن نمایش «افسانه ماردوش» در بیشتر بخش‌های بیست و ششمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان، مدیرکل کانون خراسان رضوی خبر از  اجرای این نمایش در مشهد داد.
بیست و ششمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان از ۱۶ تا ۲۱ آبان به دبیری مجید قناد در شهر همدان برگزار شد.

بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تعامل و گفتگوی سازنده با دنیا
سه شنبه ۲۴ تير ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۳
ویروس بی‌حجابی و ویروس کرونا
سه شنبه ۲۴ تير ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۴
معیشت یا عفت؛ دوراهی ناخوانده عصر جدید
دوشنبه ۲۳ تير ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۳
چادر؛ ارثیه مادر
يکشنبه ۲۲ تير ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۷