تاریخ انتشاريکشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۰
کد مطلب : ۴۰۶۵۶۸
یک سایت عراقی خبر داد که نماینده ایرانی فیفا گزارش تخلفات در انتخابات اخیر ریاست فدراسیون عراق را به این نهاد ارائه کرد.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ سایت «الکره العراقیه» خبر داد که منابعی آگاه از داخل فدراسیون فوتبال عراق اعلام کرد که فدراسیون جهانی فوتبال(فیفا) نامه ای را به این فدراسیون ارسال کرده تا درباره تقلب و فساد در این فدراسیون دوباره تحقیق کند.
پیش از این دو عضو فدراسیون عراق به خاطر دست کاری مدارک و تخلف از سوی دادگاه عراق به 2 سال حبس محکوم شده بود و این حکم باعث حساسیت فیفا شد تا به این موضوع ورود کند تا بداند این تقلب ها به خاطر مداخله سیاسی بوده یا خیر.
در این راستا ماه گذشته فیفا یک نماینده به بغداد فرستاد تا از این قضیه باخبر شود. نماینده ارسالی فیفا ایرانی بود و بعد از انجام تحقیقات، این نماینده فیفا قانون شکنی‌های زیاد فدراسیون عراق را به فیفا اعلام کرد. به همین خاطر فیفا دوباره یک هیاتی به بغداد ارسال می کند تا حکم نهایی اش را بدهد.

بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما