تاریخ انتشاريکشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۸
کد مطلب : ۴۰۶۵۴۷
میثم زارع آزادکار با آتیه ایران که ۲۰ روز است بر اثر سانحه رانندگی دچار ضایعه نخاعی شده است، بدون هیچ توجهی از سوی مسئولان به حال خود رها شده است.
۰
plusresetminus
پدر کشتی‌گیر تیم ملی: شما را به خدا به داد پسرم برسید
به گزارش بلاغ، میثم زارع دارنده مدال‌های برنز نوجوانان جهان و نقره نوجوانان آسیا ۲۰۱۷ چند روز پیش در حال بازگشت از یک باشگاه کشتی در همدان به سمت منزلشان در روستای طاهرآباد کنگاور بر اثر واژگونی وسیله نقلیه‌اش دچار ضایعه نخاعی شد.

 زارع به عنوان یکی از استعدادهای ناب کشتی ایران از روستای طاهر آباد کنگاور خود را به سطح اول کشتی ایران رساند و موفق شد در جریان رقابت‌های جهانی نوجوانان ۲۰۱۷ در یونان برای ایران به روی سکو برود.

با وجود سازمان‌هایی مثل وزارت ورزش، کمیته ملی المپیک، اداره کل ورزش و جوانان کرمانشاه، صندوق حمایت از قهرمانان، فدراسیون پزشکی ورزشی، فدراسیون کشتی، که وظیفه ذاتی هر کدام رسیدگی به وضعیت قهرمانانی مثل میثم زارع است اما هیچ کدام از مسئولان ورزشی با وجود گذشت ۲۰ روز از این سانحه، حتی یک تماس تلفنی نیز با خانواده این کشتی‌گیر نگرفته‌اند.

یک بار هم نشد پس از وقوع یک اتفاق یا سانحه، مسئولان ورزش بدون رسانه‌ای شدن موضوع به کمک ورزشکاران بروند و به وظیفه ذاتی‌شان عمل کنند، گویی فقط ورزشکاران هستند که در قبال مسئولان وظیفه دارند و دستگاه‌های عریض و طویل ورزش ایران با وجود دریافت میلیاردها تومان بودجه هیچ وظیفه‌ای در قبال وضعیت این قبیل ورزشکاران که اکثرا در شرایط نامناسب مالی بسر می‌برند، ندارند.

خانواده میثم زارع به لحاظ مالی در شرایط مناسبی نیستند، پدر او راننده ماشین‌های سنگین است و برای صاحب ماشین کار می‌کند. می‌گوید در این چند سال با هر سختی که شده اجازه نداده مشکلات مالی مانع فعالیت میثم در کشتی شود اما الان فرزندش در بستر افتاده و هیچ مسئولی هم سراغی از او نگرفته است. با‌گریه و التماس مسئولان ورزش را به امام حسین(ع) قسم می‌دهد که به داد فرزندش برسند و هزینه‌های درمانش را بدهند، فرزندی که مایه افتخار ایران بوده و حالا در ابتدای جوانی دچار این حادثه تلخ شده است.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما