LOCK}']['func'] = 'Get_Polls_Content'; $conf['{POLL_GENERAL_BLOCK}']['prms']['section_id'] =0; ?>LOCK}']['func'] = 'Get_Polls_Content'; $conf['{POLL_GENERAL_BLOCK}']['prms']['section_id'] =0; ?> وزیر جهاد کشاورزی از زنجیره تولید حمایت نکرد/لاریجانی استیضاح حجتی را اعلام وصول کند | بلاغ نیوز
نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: عدم صادرات، عدم تهیه به موقع کود کشاورزی و توزیع ناعادلانه آن و نیز عدم حمایت از زنجیره تولید سبب شد که نمایندگان تصمیم به استیضاح وزیر جهاد کشاورزی بگیرند.
۰
plusresetminus

به گزارش بلاغ،نادر قاضی‌پور نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار  در ارومیه با اشاره به موضوع استیضاح وزیر جهاد کشاورزی اظهار کرد: یکی از دلایل استیضاح وزیر، مشکلاتی است که برای کشاورزان در خرید تضمینی محصولات کشاورزی به وجود آمده است.
وی تصریح کرد: همچنین عدم صادرات، عدم تهیه به موقع کود کشاورزی و توزیع ناعادلانه آن، عدم حمایت از زنجیره تولید و نیز تخلفاتی که در وزارتخانه افتاده و هم اکنون تعدادی در زندان به سر می‌برند، سبب شد که نمایندگان تصمیم به استیضاح وزیر بگیرند.
نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: بنده تاکنون هیچگاه امضای خود را برای استیضاح وزیر جهاد کشاورزی پس نگرفته چون رئیس مجلس هر بار پس از جمع‌آوری امضاهای نمایندگان برای استیضاح، جلسه تشکیل داده و استیضاح را به مصلحت کشور نمی‌داند.
وی افزود: بنابراین رئیس مجلس مرتکب خلاف شده و باید علی لاریجانی در شرایط کنونی، هم موضوع استیضاح وزیر آموزش و پرورش و هم استیضاح وزیر جهاد کشاورزی را اعلام وصول کند.
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما