تاریخ انتشارشنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۰
کد مطلب : ۴۰۶۳۹۶
رئیس شورای شهر آمل گفت: عمارت که سی و چند سال از عمرش می‌گذرد و با یک رانش در آستانه انفجار بوده یک فاجعه انسانی است.
۰
plusresetminus
«عمارت» زباله آمل یک فاجعه انسانی و زیست محیطی است
خسرو ابراهیم زاده در گفتگو با خبرنگار بلاغ، با اشاره به اینکه معضل پسماند اولویت شورای شهر است، گفت:عمارت که سی و چند سال از عمرش می گذرد و با یک رانش انفجاری رخ می‌دهد با توجه به تردد زیاد خودرو و ترافیک در جاده هراز تبدیل به یک فاجعه انسانی خواهد شد.

وی با بیان اینکه آسفالت خیابان ها از اولویت دیگر شورای شهر است، عنوان کرد: امسال در حوزه آسفالت وضعیت خوبی داشتیم، در فاز یک 100 درصد اعتبارات جذب شد، تمام مسیرهای چاکسر، پایین بازار، هسته مرکزی، انجام شد.

رئیس شورای شهر آمل تصریح کرد: اسپیاری، خیابان محمودآباد، امت آباد در فاز دوم هستند که پیمانکار گرفته شده است و در حال انجام است.

وی از اجرای ممیزی شهری خبر داد و اظهار کرد: داشتن پایان کار و پروانه کسب و در واقع آورده اقتصادی برای رفاه عمومی  و عدالت شهروندی است که نشان می دهد قانون باید برای همه شهروندان اجرا شود.

ابراهیم زاده از دیگر برنامه های شورا گفت: لایه روبی رودخانه، تملک و ساماندهی بازار میدان فجر در خیابان پاسداران، ساماندهی وضعیت بازار روز و رودخانه هراز که از وسط شهر عبور می کند امسال کاربری نهایی خواهیم کرد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: مردم با امید به اعضای شورا رای دادند، شورا نهادی جمعی با تفکر جمعی و گروهی است که تلاش می کنیم برای مردم قدم برداریم.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما