تاریخ انتشارپنجشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۰
کد مطلب : ۴۰۶۳۳۳
شهیدعلى خوش‌بین در وصیت‌نامه خود آورده است: خواهرم! با حفظ حجاب خود پیرو راه زینب(س) باش زیرا حرکت زینب‌گونه تو مشت محکمى بر دهان یاوه‌گویان شرق و غرب است.
۰
plusresetminus

به گزارش بلاغ،«شهید»؛ شاهد شهود عرفانی شد و نقش هرچه خوبی را در چهارفصل گیتی نمایان کرد و چشم ستارگان آسمان را روشن، ققنوس هشت جنت که هفت آسمان را مجذوب خود کرده است، همان عاشقی که در وادی مقدس عاشقی، پر پرواز گشود و فرشتگان را نوازشگر روح نابش کرد.
می‌خواهیم هر روز را با نامی و یادی از این ستاره‌ها،‌ شب کنیم و کار را با تبرک و مدد از این عارفان عاشق آغاز؛ باشد که ادای دینی باشد بر آن همه رشادت، شهامت، مجاهدت و شجاعت... «برگ سبزی، تحفه درویش»، «تا چه قبول افتد و چه در نظر آید»
تبرک لحظاتمان با شهیدعلى خوش‌بین:
بسم الله الرحمن الرحیم
پنجاه سال عبادت کردید خدا قبول کند؛ یک روز هم یکى از این وصیت‌نامه‌ها را بگیرید، مطالعه و تفکر کنید.(امام خمینى )
در خون خود عاشقانه مردن عشق است              در مسلخ عشق جان سپردن عشق است
آنجا که به اشک عاشقان است نیاز                       جان بر کف و خون سپردن عشق است
با درود و سلام بى‌پایان به رهبر کبیر انقلاب ابراهیم زمان، امام امت یاور مظلومان و درود به روان پاک شهیدان گلگون‌کفن از کربلاى حسینى تا کربلاى خمینى.
 
این وصیت‌نامه را مى‌نویسم خیلى باعجله چراکه در جایى هستم به نام دهکده جاسم نمى‌دانم چند کیلومترى بصره قرار گرفته، بگذریم مکان براى ما مهم نیست مهم انجام تکلیف است.
از پدرم که مرا در خط حسین(ع) و فرزند پاک زهرا روح‌الله راهنمایى و ما را در مسیر انبیا تشویق کرد کمال تشکر و قدردانى را دارم. پدرجان باید بسى خوشحال باشی زحماتت نتیجه داده و اینکه مادرم، مادر خوب و مهربانم امیدوارم که مرا ببخشید چراکه برایم خیلى رنج و زحمت کشیدى و از تو حلالیت مى‌طلبم. در برابر آن همه ایثار و فداکارى تو مادرم جوابى به جز این ندارم که حلالم کنى به یقین که در این ایام اگر خداوند یارى کرد به فیض شهادت رسیدم در آخرت جبران خواهم کرد.
برادرم همچنان که تا به حال نیز نشان داده‌ای همواره گوش به فرمان امام عزیز باش و از خواهر بزرگوارم ضمن طلب حلالیت مى‌خواهم با حفظ شئون اسلامى خود همچنان که تا به حال نیز بوده پیرو راه زینب(س) باشد زیرا حرکت زینب‌گونه تو مشت محکمى بر دهان یاوه‌گویان شرق و غرب است.
مرا ببخشید از اینکه با عجله نوشتم چون فرصتى بیشتر از این نبود که وقت خودم را به نوشتن وصیت‌نامه صرف کنم.
والسلام من الله التوفیق   
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما