تاریخ انتشاردوشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۹
کد مطلب : ۴۰۶۱۴۹
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج گلوگاه با بیان اینکه 100 نفر با همت گروه جهادی و بسیجیان تاکنون در مناطق سیل‌زده به‌کار گرفته شدند، گفت: امروز 150 نفر نیروهای جهادی برای پاک‌سازی مناطق‌ سیل‌زده وارد روستاهای لمراسک و سیدمحله می‌شوند.
۰
plusresetminus
خدمات‌رسانی بیش از 250 بسیجی در نقاط سیل‌زده گلوگاه/350 میلیارد ریال خسارت تاکنون برآورد شد
به گزارش بلاغ، سیدحسن یوسفی در گفت و گو با خبرنگار ما با اشاره به نیروهای سپاه  و بسیج  در منطقه‌های سیل‌زده گلوگاه در همان ساعات اولیه وقوع سیل، اظهار کرد: در ایام وقوع بحران و پس از آن کار سختی توسط سپاه و دیگر نیروهای بسیجی در مناطق سیل‌زده انجام شد و سپاه در زمان وقوع سیل ساعت ۲:۳۰ با حضور به موقع خود ضمن امیدآفرینی برای مردم، تلاش کرد تا اقدامات در خور توجهی را ارائه کنند.‌

وی با بیان  اینکه در این سیل تاکنون براساس بررسی‌های صورت گرفته، 4 هزار هکتار اراضی کشاورزی دچار آسیب و 120 واحد دامداری دچار آب گرفتگی شد و همچنین 86 راس دام از بین رفت، افزود: 50 دستگاه خوردو در این شهرستان نیز آسیب دید.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج گلوگاه خاطرنشان کرد: بالغ بر 350 میلیارد ریال خسارت تاکنون برآورد شده است.

وی با اعلام اینکه 11 مدرسه خسارت و 3 مسجد دچار آبگرفتگی شد، گفت: وقوع سیل  در روستاهای مهدیرجه، ولمازو، سیدمحله، تیله‌نو، لمراسک، خورشیدکلا، ریحان‌آباد، تیرتاش؛ یک روستا بالادست و دو منطقه هشت‌تیکه و کوپچی‌محله و همچنین در داخل شهرستان دچار آب گرفتگی شدند.

یوسفی در ادامه با اشاره به تلاش بی‌شائبه بسیجیان؛ اظهار کرد: 10 دستگاه ماشین؛ یک دستگاه بیل بکو، چهار دستگاه موتور تخلیه آب و بالغ بر 100 نفر با همت گروه جهادی و بسیجیان همیشه در صحنه تا الان به‌کار گرفته شدند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج گلوگاه افزود: تا الان توانستیم 10 منزل را تخلیه، پاک‌‌سازی، تجهیز و اسکان انجام دهیم.

یوسفی در پایان گفت: امروز بالغ بر 150 نفر نیروهای جهادی برای پاک‌سازی مناطق‌ سیل‌زده وارد روستاهای لمراسک و سیدمحله می‌شوند.

انتهای پیام/
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما