تاریخ انتشاردوشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۸
کد مطلب : ۴۰۶۱۴۸
مدیر نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران با بیان اینکه طی هفت ماهه امسال، 127 هزار مورد بازرسی از واحدهای مختلف صنفی و خدماتی در استان انجام شد که منجر به شناسایی 11 هزار تخلف شد؛ گفت: برای 262 واحد متخلف شناسایی شده، پرونده‌هایی به ارزش 119 میلیارد ریال تشکیل شد.
۰
plusresetminus
شناسایی 11 هزار تخلف اقتصادی طی 7 ماهه امسال در مازندران/گران‌فروشی همچنان در صدر تخلفات
حسین اصغرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار بلاغ اظهار کرد: طی هفت ماهه امسال، بالغ بر 127 هزار مورد بازرسی از واحدهای مختلف صنفی و خدماتی در استان انجام شد که منجر به شناسایی 11 هزار تخلف شد.

وی افزود: طی این بازه زمانی، برای 8 هزار و 950 واحد متخلف به ارزش بالغ بر 583 میلیارد ریال تشکیل پرونده و سپس به تعزیرات حکومتی ارسال شد.

مدیر نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران خاطرنشان کرد: گران‌فروشی، عدم درج قیمت و عدم صدور فاکتور در صدر تخلفات این مدت در استان قرار داشتند.

این مسئول بیان کرد: طی 7 ماه امسال، بالغ بر 9 هزار و 370 مورد بازرسی از واحدهای خبازی استان انجام شد که در نهایت منجر به شناسایی یک‌هزار و 50 واحد متخلف شد.

اصغرزاده تصریح کرد: در بخش قاچاق کالا و ارز نیز طی این مدت، 4 هزار و 370 مورد بازرسی انجام شد که برای 262 واحد متخلف شناسایی شده، پرونده‌هایی به ارزش 119 میلیارد ریال تشکیل شد.

وی ادامه داد: در بخش برنج نیز، دو هزار و 670 مورد بازرسی انجام شد که در نهایت منجر به شناسایی 119 واحد متخلف شد.

مدیر نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران اضافه کرد: غالب تخلفات این بخش مربوط به تخلیط برنج گزارش شده است.

به گفته این مسئول، طی فروردین تا مهرماه امسال، 3 هزار و 770 مورد گزارش مردمی از طریق ستاد خبری این سازمان دریافت شد که به غالب آن‌ها رسیدگی و مابقی در دست بررسی قرار دارد.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

جوان‌فریبی با بزن و بکوب
سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۴
غربت محرومان در مجلس توانگران
دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۰:۳۱
مهدویان و سیمرغ شکسته
يکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۳