تاریخ انتشارپنجشنبه ۲ آبان ۱۳۹۸ - ۲۳:۱۹
کد مطلب : ۴۰۵۳۵۶
معاون توسعه منابع و مدیریت سازمان سینمایی کشور گفت: نخستین پردیس سینمایی امید استان مازندران در شهر نور ساخته می شود.
۰
plusresetminus
پردیس سینمایی در شهرستان نور به‌زودی ساخته می‌شود
به گزارش بلاغ، حیدری خلیلی در نشست ساخت پردیس سینما در نور گفت: پردیس سینمایی امید تا به حال در 19 استان کشور شروع به ساخت سینما کرده و شهر نور استان مازندران به عنوان بیستمین محل احداث پردیس سینمایی امید در نظر گرفته شد.

وی خلیلی افزود: در این نشست به تفاهم ‏نامه ای رسیدیم که پردیس سینمایی امید در استان مازندران در شهر نور احداث شود و این ‏پردیس سینمایی در زمینی به مساحت هزار متر مربع و در ساحل این شهر با سه سالن مجزا و با گنجایش حدود 300 صندلی ساخته خواهد شد.

معاون توسعه منابع و مدیریت سازمان سینمایی کشور گفت: 700 ‏میلیون تومان کمک هزینه بلاعوض این پردیس را سازمان امور سینمایی پرداخت می کند  و همچنین تهیه نقشه ‏از تعهدات سازمان سینمایی است و 500 میلیون تومان کمک بلاعوض را سازمان شهرداری ها در اختیار شهرداری نور قرار می دهد  تا شهرداری نور با همت ‏مسئولان شهری بتواند در برنامه حداکثر 6 ماهه این طرح را عملیاتی و راه اندازی کند.

خلیلی ابراز امیدواری کرد: ‏در آینده ای نزدیک، شاهد بهره برداری این مکان فرهنگی مهم در این شهر باشیم تا مردم این شهر و استان، شاهد اکران فیلم های سینمایی مورد علاقه خود باشند.

انتهای پیام/
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما