تاریخ انتشاردوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۲
کد مطلب : ۴۰۵۲۵۲
شهردار هادی‌شهر از افتتاح پل دوم هادی‌شهر در دهه فجر امسال خبر داد و گفت: در حال حاضر یکی از چالش‌های مهم هادی‌شهر زباله است.
۰
plusresetminus
افتتاح پل دوم هادی‌شهر در دهه فجر امسال/ زباله مهم‌ترین چالش هادی‌شهر است
محمدجواد اسماعیل‌تبار در گفت‌وگو با خبرنگار بلاغ اظهار کرد: شهرداری هادی‌شهر در 6 ماهه نخست امسال ۳ میلیارد و ۲۶۹ هزارتومان درآمد داشته و مبلغ ۱۱ میلیارد و ۱۳۰ میلیون تومان برای موارد جاری، خدمات شهری و اداری و 2 میلیارد و ۱۳۰ میلیون تومان در خدمات عمرانی این شهر هزینه شده است.

وی از افتتاح پل دوم هادی‌شهر در دهه فجر امسال خبر داد و خاطرنشان کرد: اولویت اول هادی‌شهر مقوله گردشگردی و سپس کشاورزی است.

شهردار هادی‌شهر توسعه شهر در راستای پروژه‌های پیشران و اجرای پروژه در راستای جذب سرمایه‌گذار را مهم برشمرد و تصریح کرد: تعریض بلوار امام رضا (اتوبان بابل به بابلسر در محدوده هادی‌شهر) از برنامه‌های مهم شهرداری است.

اسماعیل‌تبار ادامه داد: هفت لاین شدن این محدوده در دولاین سرعت و دولاین کندرو و مسیر دوچرخه و پیاده رو به عرض ۷ متر در دوطرف این اتوبان، از برنامه‌های آتی شهرداری هادی‌شهر است.

وی با بیان اینکه ایجاد زیرساخت‌های مناسب می‌تواند در جذب سرمایه‌گذار و توریست موثر باشد یادآور شد: استفاده از رودخانه و ساماندهی ظرفیت‌های موجود در جذب سرمایه‌گذار موثر است.

شهردار هادی‌شهر همچنین از آغاز لایروبی فاز دوم رودخانه بابلرود در محدوه هادی شهر خبر داد و اظهار کرد: در حال حاضر یکی از چالش‌های مهم هادی‌شهر زباله است که با تولید روزانه ۷ تن زباله در مکان دپو و دفن آن دچار مشکل جدی هستیم که لازم است مسئولان استانی و کشوری برای رفع این مشکل به ما کمک کنند.

اسماعیل‌تبار در پایان گفت: جایگاه سی ان جی هادی‌شهر در آینده نزدیک بهره‌برداری می‌شود.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

خود درگیری و زوال رهبری آمریکا
شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۱۲
مجلس دهم در برابر آئینه شفافیت
جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۲
مجلس یازدهم بایدها و نبایدها
جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۴