تاریخ انتشاريکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۸
کد مطلب : ۴۰۵۲۱۵
مدیران باشگاه نساجی که قول داده بودند تا پیش از بازی این تیم در برابر تراکتور کارت بازی ۴ بازیکن تیم‌شان «مهرداد کفشگری، محمد قاضی، محمدجواد جلالی و محمدحسین باباگلی» را بگیرند اما موفق به این امر نشدند.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ به نقل ازخبرگزاری فارس، مدیران باشگاه نساجی که قول داده بودند تا پیش از بازی این تیم در برابر تراکتور کارت بازی ۴ بازیکن تیم‌شان «مهرداد کفشگری، محمد قاضی، محمدجواد جلالی و محمدحسین باباگلی» را بگیرند اما موفق به این امر نشدند.
باشگاه نساجی بدهی‌هایی انباشته‌شده از بیش از ۱۰ سال قبل تاکنون دارد که طی بررسی‌ها شاید میزان این بدهی‌ها بالای ۱۵ میلیارد تومان برسد و ظاهراً در حال حاضر سازمان لیگ نساجی را ملزم به تسویه ۴ میلیارد تومان از این بدهی‌ها کرده و تا زمانی این رقم تسویه نشود، کارت بازی بازیکنان نساجی صادر نخواهد شد.
بنا بر اعلام محمدرضا مهاجری سرمربی نساجی از سوی سازمان لیگ نیز اخطار داده شده که اگر باشگاه نساجی اراده‌ای نسبت به تسویه این رقم نداشته باشد، جلوی بازی «حسن جعفری، میلاد سرلک و رضا دهقانی» نیز گرفته خواهد شد.
همچنین میثم رضایی پزشک نساجی در هفته اخیر اعلام کرد سه بازیکن نساجی «علی‌اصغر عاشوری، محمدمهدی نظری و میلاد سرلک» به‌دلیل مصدومیت به بازی تراکتور نمی‌رسند.
حال نساجی با ۷ بازیکن غایب از ساعت ۱۵:۳۰ دقیقه دوشنبه ۲۹ مهرماه در ورزشگاه شهید وطنی باید به مصاف تراکتور برود.


 
بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما