تاریخ انتشاردوشنبه ۸ مهر ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۳
کد مطلب : ۴۰۴۴۹۵
اعضای جدید هیئت مدیره اتحادیه املاک ساری با برگزاری انتخابات مشخص شدند.
۰
plusresetminus
اعضای جدید هیئت مدیره اتحادیه املاک ساری مشخص شدند
به گزارش بلاغ، انتخابات اتحادیه صنفی مشاوران املاک ساری با حضور پرشور اعضای این صنف برگزار شد و در نهایت پس از شمارش آرا، اعضای جدید هیئت مدیره این اتحادیه مشخص شد.

بر اساس این گزارش در پایان و پس از شمارش 962 آرای مأخوذه، سید مجتبی پیرزاده با  757 رای به عنوان رئیس، علیرضا برزگر با 591 رأی به عنوان نائب رئیس اول، محمدرضا عرب خزایلی با  466 رأی به عنوان نائب رئیس دوم، محمودرضا فتحی 446 با رأی به عنوان خزانه دار، سبحان بخشی با 447 رأی به عنوان دبیر و رضا حسینی نیز به عنوان بازرس این اتحادیه به مدت دو سال برگزیده و انتخاب شدند.

ضمنا آقایان جعفر اندی با 405 رای و علیرضا پورفرج قاجاری با 234 رای به عنوان اعضای عضو هیئت مدیره انتخاب شدند.

آنچه به عنوان یکی از معضلات صنفی در اتحادیه‌ها و اتاق‌های اصناف استان به وضوح و به دفعات در حال وقوع است، بداخلاقی‌ها و حاشیه‌ سازی‌های متفاوت بین داوطلبان است که رفاقت صنفی را به محل اتفاقات ناخوشایند و دور از انتطار مبدل ساخته است.

هر چند جدا از رخدادهای انجام شده طی هفته‌ها و ماه‌های قبل از جریان این انتخابات؛ بدیهی است که بداخلاقی‌های انتخاباتی طی سالیان اخیر آسیب‌های جدی به انسجام و یکدلی جامعه اصناف زده است اما موضوع قابل اشاره در این گزارش، منحصر به این یک مورد نیست و در بسیاری از انتخابات صنفی و در تمامی شهرهای استان با نمونه‌های متعددی روبرو هستیم که رقابت انتخاباتی را به محل مناقشه و تسویه حساب‌های شخصی مبدل ساخته است.

آنچه در این مقوله قابل تامل و انتظار است، پرهیز از بداخلاقی‌های انتخاباتی، حفظ شآنیت و احترام همدیگر و تلاش برای ارتقای اوضاع کسب و کار است نه اما و اگرهایی که اخلاق را کنار گذاشته و بدنبال اهدافی خارج از یک رقابت سالم و منصفانه است.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

خود درگیری و زوال رهبری آمریکا
شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۱۲
مجلس دهم در برابر آئینه شفافیت
جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۲
مجلس یازدهم بایدها و نبایدها
جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۴