تاریخ انتشاردوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۰
کد مطلب : ۴۰۳۹۷۹
رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح کشور گفت: امروز ما به پشتوانه انقلاب به جایی رسیده ایم که پنجه در پنجه آمریما انداخته ایم و آمریکا فریاد می زند که از دست این ملت مستأصل و درمانده شده است.
۰
plusresetminus

به گزارش بلاغ،سردار موسی کمالی شامگاه یکشنبه در همایش گرامیداشت هفته دفاع مقدس با گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یاد و خاطره شهدای انقلاب تا دفاع مقدس و مدافعان حرم اظهار داشت: انقلاب اسلامی با رهبری امام راحل(ره) و به پشتوانه حمایت های مردم به پیروزی رسید و پس از آن دشمنان به طرق مختلف مانند جریانات داخلی کردستان، منافقان و نقشه های طراحی شده ترور سعی در نابودی آن داشتند.
وی افزود: استکبار با ناامید شدن از طراحی های خود با شروع جنگ نیابتی توسط یکی از دست نشانده های خود وارد عرصه شد و رژیم بعثی با تمام قدرت توسط کشورهای مخالف انقلاب حمایت شد.
رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح کشور با اشاره به آثار ظاهری و معنوی جنگ تحمیلی تولد یک ملت را از رخدادهای مثبت دفاع مقدس ارزیابی کرد و گفت: در زمانی که آمریکا با تهدید توسط ناوهای خود و با یک اخم به کشورهای دیگر می تواند خواسته های خود را به کرسی بنشاند، ما به جایی رسیده ایم که می گوئیم دوران بزن در رو تمام شده و اگر بزنی، می زنیم.
کمالی بیان داشت: ما در این جنگ متولد شدیم، رشد کرده، پا گرفتیم و بزرگ شده و پنجه در پنجه آمریکا انداختیم و امروز آمریکا با تمام توان خود فریاد می زند که از دست این ملت مستأصل و درمانده شده است.
وی با بیان اینکه این شعار نیست که امروز آمریکا از دست موشک ها، پهپادها و تولیدات داخلی و تجهیزات ما خواب و آرام ندارد تاکید کرد: شاید آن زمان که امام راحل(ره) جنگ را برای ملت برکت خواند معنای این تعبیر برای بسیاری روشن نبود اما امروز به خوبی می توان درک کرد که امروز به برکت جنگ و سختی های آن دوران ما به یک قدرت منطقه ای تبدیل شده ایم.
رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح کشور با اشاره به اینکه امروز جنگ، جنگ اقتصادی است تاکید کرد: رهبر معظم انقلاب چند سال است که بر روی اقتصاد متمرکز شده اند اما آن گونه که باید به این فرمایش ایشان توجه نشد اما ما به عنوان نسلی که مشکلات را تجربه و تحمل وی کنیم از این فشار اقتصادی نیز بیرون آمده و آن را به فرصت تبدیل می کنیم و خواهیم دید که این فشار اقتصادی نیز برای ما تبدیل به برکت خواهد شد.
کمالی در اداره نیروی انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه ما به مسؤولیت در نظام اسلامی افتخار می کنیم خاطر نشان کرد: اگر مسؤولیت خود را به درستی انجام ندهیم روز قیامت پشیمان و شرمنده خواهیم بود.
مراحل دست یابی به حق 
حجت الاسلام حسن زاده امام جمعه کیش نیز در این همایش با بیان اینکه برای رسیدن به حق باید از چهار مرحله گذشت افزود: شناخت حق نخستین گام در دست یابی و رسیدن به حق است.

وی شناخت راه و مسیر درست برای رسیدن به حق، حرکت به سوی حق و پایداری در دست یابی به حق را از موارد ضروری و مسلمی برشمرد که باید جویای حق به آن اشراف و آگاهی داشته باشد.
حسن زاده افزود: امروز برای رسیدن به حق باید مقاومت کنیم که در این صورت به طور یقین به حق دست خواهیم یافت.
گفتنی است، همایش گرامیداشت هفته دفاع مقدس با حضور رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح ، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، امام جمعه کیش، امام جمعه اهل سنت کیش، فرماندهان نظامی و انتظامی کیش، مدیران و روسای نهادها و ارگان‌های مستقر در جزیره کیش برگزار شد.
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما