تاریخ انتشاريکشنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۰
کد مطلب : ۴۰۳۸۸۳
بی‌شک اگر هر مدیری برای تحقق یکی از هفت‌گانه رهبری در گام دوم بکوشد، ایران در چهل سال دوم غنی و بی‌نیاز از مذاکره بوده اما آفت این روزهای انقلاب و نظام وجود عده‌ای است که سخت درگیر انحراف جامعه هستند.
۰
plusresetminus

به گزارش بلاغ،در شرایطی که مردم تحت فشار اقتصادی هستند، آن هم مردمی که همیشه و همه جا پای نظام و انقلاب و آرمان‌های امام راحل و رهبری معظم انقلاب ایستاده‌اند، عده‌ای سخت درگیر انحراف جامعه از اصول و مباحث اصلی به سمت مباحث فرعی و جزء هستند.
عده‌ای که نه بویی از فقر برده‌اند و نه از نزدیکی‌های خط فقر گذر کرده‌اند. نامشان مدیر است، مکان و محله‌شان پشت میزهای آنچنانی و شیک است در دفاتر زیبا و شیک، البته تعداد آنها اندک است اما نفوذشان گسترده است چون حق امضا و پول دارند.
این عده فقر را درک نمی‌کنند چون با هواپیما می‌پرند و از احوال ما زمینیان خبری ندارند، پشت سرشان و در اتاق‌هایشان عکس امام است و عکس رهبر معظم انقلاب و در دل‌هایشان سودای سکولاریسم و لیبرالیسم، عکس از شهید همت دارند و رسم از اسطوره‌های غربی، پای منبر هیئت می‌نشینند و درس شهید مطهری، اما ایدئولوژی آنها برگرفته از مارکس و وبر و شوپنهاور است.
اینها تاریخ را وارونه خوانده‌اند و از سرنوشت ابوموسی اشعری‌ها و شریح قاضی‌ها بی‌اطلاع‌اند.
خود را رییس می‌دانند نه نوکر و خدمتگذار، برای انتخاب شدن اما چاکر و مخلصند و درد این روزهای جامعه ما نشأت گرفته از این بیقولی‌هاست.
در حالی که رهبر فرزانه ما بارها و به کرات از انقلابی‌بودن و الگوهای ایرانی و اسلامی برای توسعه جامعه سخن گفته‌اند، به رغم آیه‌های مکرر در قرآن کریم که شدت در برخورد با کفار و رحمانیت با خودی‌ها را توصیه کرده، این‌ها در باطن قصه این آیه را هم وارونه تفسیر کرده‌اند.
مردم در فشار اقتصادی‌اند و اینها دختر آبی و پسر خاکی را ترند می‌کنند و یا نمی‌دانند درد چیست یا خود را به نفهمی زده‌اند. اینها معنای جهاد و مدیریت جهادی را فراموش کرده‌اند یا حتی نمی‌دانند.
این‌ عده بیشتر از جهاد به دستگاه حضور و غیاب اداره خود توجه دارند. این‌ها خود را صاحب انقلاب می‌دانند و ما را متولد خرداد ماه‌های سیاه، در حالی که فراموش کرده‌اند، صاحب خانه از خانه‌اش سهم نمی‌خواهد، سهم یک پدر از خانه‌اش بیشتر تلاش برای اهل بیت است، تا باند بازی با بچه بزرگ خانواده و رانت با دایی بچه‌ها.
البته و صد البته که کم نیست تعداد آن‌هایی که مجاهدند، خاکی‌اند و افلاکی خواهند شد. کم نیست امثال باکری‌ها و زین‌الدین‌ها در این مملکت اگر بگذارند.
درد امروز ایران اسلامی من نفاق است و عدم انقلابی بودن برخی که اتفاقا یقه‌هایشان بسته است،‌ پیشانیشان پینه بسته و محاسنشان بلند و زیبا است.
این‌ها اگر فقط ٢٠ درصد تکرار می‌کنم ٢٠ درصد فرمایشات رهبر معظم انقلاب را رهنما قرار می‌دادند، به جرات ما جز اقتصادهای برتر دنیا بودیم.

اگر هر مدیر فقط برای تحقق یک کدام از هفت‌گانه رهبری در گام دوم بکوشد شک نکنید که ما چهل سال دوم غنی و بی‌نیاز از مذاکره و این واژه‌های پوشالی خواهیم بود.
این‌ها آفت این روزهای نظام مقدس و انقلاب حسینی ما است و ما بنا داریم از مدیران انقلابی تجلیل کنیم و این ماجرا ادامه خواهد داشت.
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما