تاریخ انتشاريکشنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۰
کد مطلب : ۴۰۳۸۶۳
هفته هشتم لیگ پینت بال استان(سینگو لیگ) با باخت صدر نشینان و جابجایی کامل تیم‌های مدعی در بالای جدول همراه بود.
۰
plusresetminus

به گزارش بلاغ،هفته هشتم سینگ لیگ پینت بال استان عصر امروز در زمین اختصاصی سینگو بندرعباس پیگیری شد.
در اولین دیدار این هفته بنیاد مسکن صدر جدولی برای باقی ماندن در صدر به مصاف آکادمی سینگو رفت که در یک بازی غافلگیرانه و در کمال تعجب نتیجه را به حریف خود واگذار کرد تا به راحتی صدر جدول را از دست بدهد و به رده چهارم سقوط کند.
در دومین دیدار دو تیم دینگ و پارس رو در روی یکدیگر قرار گرفتند که جوانان دینگو توانستند با حساب 2 بر صفر به پیروزی برسند تا با این پیروزی خود را آرام آرام به نیمه بالای جدول برسانند.
لیتل جاینس مدعی که این روزها نتایج خوبی کسب نمی‌کند در حالی برای کسب حداکثر امتیاز مقابل تیم خوب سینگو قرار گرفت که با حساب 2 بر صفر نتیجه را واگذار کرد تا به جای رسیدن به بالای جدول سقوطی ناامید کننده طی این هفته ها داشته باشد.
چهارمین دیدار را فانتوم و مخابرات برگزار کردند که مخابرات همچون بازی‌های گذشته باز هم بدون هیچ‌گونه مقاومتی با حساب 2 بر صفر باخت تا همچنان جز تیم‌های قعر جدولی باقی بماند.
شهرداری که منتظر باخت تیم‌های بالای جدولی در این هفته بود نهایت استفاده از باخت آنان را کرد و با پیروزی 2 بر صفر مقابل آرموس ته جدولی خودش را به جایگاه دوم جدول رساند.
دیدار دو تیم ام تی دی و آتش نشانی نیز با همین نتیجه به سود آتش نشانان به پایان رسید تا این تیم هم طی چند هفته گذشته روند رو به رشدی را طی کند و قطعا هفته‌های آینده بازی‌های بهتری نیز از این تیم شاهد خواهیم بود.
در آخرین دیدار هفته هشتم انایپر مقابل تیم ویژه قرار گرفت که توانست به راحتی با نتیجه 2 بر صفر از سد حریف شش امتیازی خود بگذرد.
به این ترتیب تا پایان هفته هشتم و با اتفاقاتی که در این هفته رقم خورد صدر جدول تغییرات کاملی را در پی داشت و سینگو و شهرداری با پیروزی‌های خود در مقابل باخت بنیاد مسکن و لیتل جاینتس با کسب 18 امتیاز به ترتیب در مکان اول و دوم جدول قرار گرفتند و دینگو نیز با 17 امتیاز جایگاه سوم را به خود اختصاص داد.
در انتهای جدول نیز تیم‌های ویژه، مخابرات و آرموس به ترتیب با 6، 4 و 3 امتیاز قعرنشینان جدول هستند.
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما