تاریخ انتشاريکشنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۰
کد مطلب : ۴۰۳۸۵۸
نماینده ولی فقیه در ستاد کل نیروهای مسلح کشور گفت: ایدئولوژی، تفکر و فرهنگ ایران اسلامی به عنوان منادی تمدن اسلامی در جهان از مهمترین چالش های استکبار جهانی به ویژه آمریکاست.
۰
plusresetminus

به گزارش بلاغ،حجت الاسلام علی سعیدی عصر امروز در مصلای کیش با تاکید بر اینکه بار مسؤولیت 24 دستگاه متولی در حوزه عفاف حجاب بر دوش نیروی انتظامی است اظهار داشت: همه بار مسؤولیت در این حوزه بر دوش پلیس افتاده است و این راه حل نیست.
وی با اشاره به تلاش های قوه قضائیه در برخورد با فساد در ماه‌های اخیر افزود: امیدواریم آقای رئیسی بتواند ایده‌های خود را پیاده کرده و این مسئله را حل کند.
نماینده ولی فقیه در ستاد کل نیروهای مسلح کشور با تاکید بر اینکه چطور می‌شود پس از 40 سال رئیس قوه قضائیه باید به مسؤولان بگوید کمیسیون ماده 100 برای مقابله با فساد و مبارزه با تخلفات است نه برای تعیین تخلفات، افزود: امروز با حرکت قوه قضائیه زمینه نسبی حل مسائل اقتصادی فراهم می‌شود نمی‌گوئیم مشکلات وجود ندارد اما حرکت‌های قوه قضائیه ملت را امیدوار کرده است.
حجت الاسلام سعیدی با اشاره به اینکه امروز ایران در جهان به عنوان یک قدرت فراگیر توانسته مدل و الگویی فعال در همه عرصه‌ها به جهانیان عرضه کند ابراز داشت: ایران با این الگو توانسته در برابر قلدرترین قلداران جهان یعنی آمریکا بایستد.
وی با بیان اینکه آمریکا امروز با سه چالش مهم نظامی با روسیه، اقتصادی با چین و فرهنگی، فکری و ایدئولوژی با جمهوری اسلامی ایران روبروست تاکید کرد: به گفته خود آمریکائیها مهم‌ترین خطری که متوجه تمدن غرب و آمریکاست، تمدن اسلامی است که ایران منادی آن است.
نماینده ولی فقیه در ستاد کل نیروهای مسلح کشور با تاکید بر اینکه تمدن اسلامی امروز تمدن غرب را دور زده و جایگاه شکوهمندی را که در گذشته داشته به رخ جهانیان می‌کشد بیان کرد: به گفته ترامپ ایران دارای 4 عنصر اقتدار است که باید با از بین بردن آن زمینه فروپاشی جمهوری اسلامی فراهم شود.
سعیدی گفت: انسجام ملی که نشان از وجود یک ملت یکپاره تحت زعامت انسانی والا و مدیری موفق به وجود آمده است، قدرت منطقه ای که نشان از نفوذ ایران از ساحل مدیترانه تا تنکه باب المندب دارد، قدرت انرژی نفت و گاز ایران به عنوان یکی از اهرم‌های اقتدار ایران که آمریکا می خواهد آن را به صفر برساند و قدرت دفاعی ایران که توان بازدارندگی ایران و ضربه متقابل به دشمنان را به رخ می کشد به گفته نماینده ولی فقیه 4 رکن اساسی عناصر اقتدار ایران در منطقه است که آمریکا به آن باور دارد.
وی با اشاره به اینکه آن‌ها با از بین بردن این چهار رکن می‌خواهند مردم و نظام اسلامی را به زانو درآورند تاکید کرد: ترامپ می گوید با اعمال فشار حداکثری در نخستین گام نقشه‌های خود انسجام میان مردم، مسؤولان و رهبری ایران را بر هم زده و سپس مسائل دیگر را در مذاکره حل می‌کنیم.
نماینده ولی فقیه در ستاد کل نیروهای مسلح کشور اضافه کرد: امروز استراتژی رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر مقاومت فعال جواب داده و کسانی که تا دیروز دل به برجام بسته بودند امروز معتقدند که با مقاومت فعال می‌توانیم آمریکا را از صحنه کنار بزنیم.
سعیدی تاکید کرد: ایران اسلامی امروز الگوی مقاومت در جهان است و کشورهای اسلامی دیگر در سایه الگو پذیری از ایران به عنوان قلب تپنده خود توانسته اند در مقابل دشمنان از حالت کمک بگیر به حالت مولد تبدیل شده و قدرت بازدارندگی در منطقه داشته باشند.
وی خاطرنشان کرد: امروز با ولایت رهبر معظم انقلاب در ایران و جهان اسلام فرمول روشن و راه مشخص است و ملت راه درست را انتخاب کرده و نتیجه هم داده و دنیا نیز متوجه این مسئله شده است و اقدامات اخیر ایران مانند توقف نفتکش انگلیسی و انهدام پهپاد فوق مدرن آمریکایی نتیجه و پیامدی است که از مقاومت فعال به دست آمده است.
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما