تاریخ انتشارجمعه ۲۹ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۰
کد مطلب : ۴۰۳۷۳۷
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان سمنان گفت: جشنواره انار فرصت مناسبی برای معرفی جاذبه‌های گردشگری شهر درجزین است.
۰
plusresetminus

به گزارش بلاغ،به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان سمنان، مهدی جمال در دیدار با شهردار و اعضای شورای شهر درجزین اظهار کرد: رویداد محوری یکی از بهترین راهکارها برای معرفی استان سمنان است.
وی با اشاره به اینکه این جشنواره از دهم تا دوازدهم آبان ماه امسال برگزار می‌شود، گفت: این جشنواره با هدف معرفی ظرفیت‌های گردشگری شهر درجزین، افزایش شادابی و نشاط در مردم و معرفی انار به‌عنوان یکی از محصولات مهم این منطقه برگزار می‌شود.
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان سمنان با اشاره به برگزاری جشنواره ملی ایل سنگسر در آبان ماه امسال در این استان افزود: این جشنواره فرصت مناسبی نیز برای معرفی جشنواره سنگسر است.
شهردار درجزین نیز در این دیدار با تأکید بر اینکه رونق گردشگری نیاز به برنامه‌ریزی دارد، گفت: تاکنون برای برنامه‌ریزی هر چه بهتر جشنواره انار، جلسات مشترک با ادارات مختلف برگزار شده است.
سیدمحمد شاهمیری افزود: دبیرخانه جشنواره در شهرداری تشکیل شده و در هفته آتی با حضور مسئولین افتتاح می‌شود.
وی گفت: این جشنواره با محوریت اقوام در بخش‌های غذا و موسیقی و با برپایی نمایشگاه صنایع‌دستی، اجرای بازی‌های بومی و محلی و به نمایش گذاشتن محصول انار درجزین اجرا می‌شود.
شهر درجزین از شهرهای شهرستان مهدی‌شهر است. این شهر در فاصله پنج کیلومتری شمال سمنان و ۱۰ کیلومتری جنوب شهر مهدی‌شهر قرار دارد.
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

عبور روحانی در برجام از خطوط قرمزها
جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۲
اربعین اجتماع بزرگ حق طلبان و مقدمه ظهور
پنجشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۱
اربعین حلقه‌ای بین بعثت و ظهور
پنجشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۵
اربعین پای پیاده حَرَمت می‌چسبد
پنجشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۰۶:۲۷