تاریخ انتشارجمعه ۲۹ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۰
کد مطلب : ۴۰۳۷۳۲
شهید سعدالله برمون در وصیت‌نامه خود آورده است: من مرگ سرخ شهادت را انتخاب کرده‌ام و به شما توصیه می‌کنم ادامه‌دهنده راه تمام شهدا باشید.
۰
plusresetminus

به گزارش بلاغ،«شهید»؛ شاهد شهود عرفانی شد و نقش هرچه خوبی را در چهارفصل گیتی نمایان کرد و چشم ستارگان آسمان را روشن، ققنوس هشت جنت که هفت آسمان را مجذوب خود کرده است، همان عاشقی که در وادی مقدس عاشقی، پر پرواز گشود و فرشتگان را نوازشگر روح نابش کرد.
می‌خواهیم هر روز را با نامی و یادی از این ستاره‌ها،‌ شب کنیم و کار را با تبرک و مدد از این عارفان عاشق آغاز؛ باشد که ادای دینی باشد بر آن همه رشادت، شهامت، مجاهدت و شجاعت... «برگ سبزی، تحفه درویش»، «تا چه قبول افتد و چه در نظر آید».
تبرک لحظاتمان با شهید سعدالله برمون:
و آنچه می‌خوانیم بخشی از وصیت‌نامه شهید است:
بسم الله الرحمن الرحیم
ربنا افرغ علینا صبراو ثبت و اقدامنا و انصرنا علی القوم الکافرین
بار پروردگار صبر و استقامت لازم به ما عنایت فرما تا بتوانیم علیه کافران بجنگیم، بنده و همه همرزمانم به جبهه می‌رویم تا خونمان در کربلای ایران ریخته شود و اسلام و امام زنده بماند.
با درود فراوان به محضر مبارک امام عصر و نایب بر حقش امام خمینی و درود بر تمام شهدای صدر اسلام تاکنون و جان بر کفان و عاشقان شهادت، این وصیت‌نامه را در شب عملیات که چند ساعتی به شروع آن مانده نوشته‌ام.
برادران و خواهران  از زمانی که دشمن با تمام قوا در برابر اسلام ایستاده من به دستور رهبرم و برای ادعای تکلیف به جبهه آمده‌ام، مرگ سرخ شهادت را انتخاب کرده‌ام شاید خداوند ما را شامل رحمتش قرار دهد و ما ادامه‌دهنده راه تمام شهدا باشیم.
ای ملت خط امام را هرگز فراموش نکنید، اگر خدایی ناکرده لحظه‌ای غفلت کنید نه اسلام باقی می‌ماند و نه امامی و نه دینی، پس بر شما باد بر ادامه راه شهدا، شهدایی که مظلومانه شهید شده‌اند.
  پدر، مادر، خواهر و برادرم امیدوارم که همگی مرا حلال کنید، شما ای مادر می‌دانم که برای بنده زحمات زیادی کشیده‌ای شب‌ها تا صبح بر گهواره‌ام بیدار بوده‌ای و من نتوانستم زحمت تو را جبران کنم ولی امیدوارم خداوند اجر و مزد شما را در روز قیامت عنایت فرماید.
خدایا خدایا تا انقلاب مهدی خمینی را نگهدار
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما