تاریخ انتشارجمعه ۲۹ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۰
کد مطلب : ۴۰۳۷۲۵
فرمانده سایبری ستاد کل نیروهای مسلح گفت: با وجود تحریم های فلج کننده انقلاب اسلامی همچنان به راه خودش ادامه می‌دهد.
۰
plusresetminus

به گزارش بلاغ،سید مصطفی ایزدی شامگاه پنجشنبه در یادواره سرلشکر گنجی زواره اظهار داشت: شهدای ما ارزشمندترین سرمایه وجودی خودشان را تقدیم کردند.
فرماندهی قرار گاه سایبری ستاد کل نیروهای مسلح از قول شهید بروجردی  تصریح کرد: اگر من شهید شدم صبور باشید و این اخرین کلام وی بود که  فردای آن روز در منطقه مهاباد به درجه رفیع شهادت رسید .
وی در رابطه با شهید گنجی زاده گفت: وی از دانشجویان نخبه دانشکده فنی تهران بودند و و گفت اگر زمان مرگ من فرا رسیده باشد به شهادت میرسم.
ایزدی بیان داشت: حضرت امام حسین در صحرای کربلا برای کلمه لااله الالله مجاهدت فرمودند و  شهدای ما  در این مسیر گام برداشتند و اینگونه است که شهید بروجردی یک روز قبل شهادتش میدانشت شهید می‌شود.
فرماندهی سایبری ستاد کل نیروهای مسلح تصریح کرد : ما در مسیر بعثت مان یک جهاد اکبر داریم و یک جهاد افضل که رزمندگان ما در مقابل دشمنان مختلف ایستادند و شهید گنجی‌زاده هم در دفاع مقدس و هم در صحنه های نبرد مجاهدت کرد.
وی با اشاره به هجوم دشمنان اذعان داشت: مسیری که شهید گنجی طی کرده است به برکت شهدا ادامه دارد و انقلاب اسلامی ما را به چهل سال رسانده است.
ایزدی گفت: هر انسانی باید دائما در جهاد اکبر و جهاد اصغر مجاهدت کنند
وی افزود: هر کسی باید در محیط کاری خودش و در هر زمینه ای  موثر  باشد.
فرمانده سایبری ستاد کل نیروهای مسلح گفت: با وجود تحریم های فلج کننده انقلاب اسلامی همچنان به راه خودش ادامه میدهد.
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما