تاریخ انتشارجمعه ۲۹ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۰
کد مطلب : ۴۰۳۷۱۸
مدیر فنی تیم‌های ملی کشتی آزاد گفت: امیرمحمد یزدانی به خاطر تجربه کم و جوانی‌اش باخت.
۰
plusresetminus

به گزارش بلاغ،محسن کاوه در گفت‌وگو با خبرنگار  به قزاقستان، درباره عملکرد آزادکاران کشورمان در 2 وزن نخست مسابقات قهرمانی جهان گفت: امیرمحمد یزدانی می‌توانست برنده باشد، اما به جوانی و تجربه کم خودش باخت وگرنه می‌توانست برنده باشد.
وی ادامه داد: اطری هم خوب شروع کرد و می‌توانست مقابل حریف روس هم برنده باشد، اما امیدوارم فردا با پیروزی در شانس مجدد بتواند به رده بندی و سهمیه المپیک برسد.

مدیر فنی تیم‌های ملی کشتی آزاد درباره قرعه نمایندگان کشورمان در 4 وزن دوم گفت: نسبتا قرعه‌های سختی داریم بخصوص در 125 کیلوگرم، اما کشتی‌گیری که می‌خواهد مدال بگیرد باید مقابل خوب های جهان برنده باشد. افضلی هم در گروه سختی قرار دارد و باید زحمت بکشد.

وی تصریح کرد: کریمی و امامی شرایط خوبی دارند و می‌توانند صاحب مدال شوند، اما آنها هم باید با حریفان قدرتمندی روبرو شوند. امیدوارم فردا بچه‌ها با نتایج درخشان بتوانند دل مردم را شاد کنند.

تیم ملی کشتی آزاد کشورمان در 2 وزن اول امیرمحمد یزدانی را در 65 و رضا اطری را در 57 کیلوگرم مسابقات جهانی و گزینشی المپیک داشت که یزدانی حذف شد و اطری امروز در گروه شانس مجدد به میدان خواهد رفت.
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

مجلس دهم در برابر آئینه شفافیت
جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۲
مجلس یازدهم بایدها و نبایدها
جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۴
پدر و پسر ناتنی همچون آمریکا و داعش
پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۶
«نمی‌توانم نفس بکشم» و افسانه حقوق بشر!
پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۲:۱۰