کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

رسانه صهیونیستی: رئیس حزب کار به تلفن نتانیاهو جواب نداد

29 شهريور 1398 ساعت 8:30

رسانه‌ای صهیونیستی مدی شد که نخست‌وزیر فعلی رژیم صهیونیستی برای ایجاد ائتلاف جهت تشکیل کابینه، به رهبر یکی از احزاب پیشنهادهای اغواکننده‌ای داده ولی این پیشنهادها رد شده است.به گزارش بلاغ،رسانه‌ای صهیونیستی مدعی شد که «بنیامین نتانیاهو»، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی بعد از شکست در انتخابات پارلمانی اخیر، به یکی از احزاب پیشنهاد داده تا برای تشکیل کابینه به حزب متبوع او (نتانیاهو) ملحق شود ولی این پیشنهاد او مورد قبول واقع نشد.
کانال تلویزیونی ۱۳ رژیم صهیونیستی شامگاه پنجشنبه (۲۸ شهریور) گزارش داد که نتانیاهو به «امیر پرتز»، رهبر حزب «کار» پیشنهاد داده در صورت پیوستن به حزب لیکود، وزارت دارایی و دو وزارت‌خانه دیگر در کابینه را به این حزب (کار) واگذار خواهد کرد.
نتانیاهو همچنین به پرتز پیشنهاد داده، کارمزد را از حداقل به ۶ هزار شگل (واحد پول در سرزمین‌های اشغالی)  افزایش خواهد داد.
بر اساس  این گزارش، رهبر حزب کار رژیم صهیونیستی به شدت پیشنهادهای اغواکننده نتانیاهو را رد کرده و گفته است که حاضر به ورود به مذاکره با حزب لیکود برای تشکیل کابینه نیست. امیر پرتز حتی حاضر نشده است جواب تلفن نخست‌وزیر این رژیم را بدهد.
بیست و دومین انتخابات پارلمانی در سرزمین‌های اشغالی فلسطین سه‌شنبه این هفته برگزار شد و ائتلاف «آبی و سفید» به رهبری «بنی گانتز» توانست با مجموع ۲۵.۸۱ درصد کل آراء، تعداد ۳۳ کرسی از پارلمان را به خود اختصاص دهد. حزب لیکود به رهبری «نتانیاهو» نیز با مجموع ۲۵.۰۹ درصد آراء توانست ۳۲ کرسی را در کنست کسب کند.
 


کد مطلب: 403712

آدرس مطلب :
http://www.bloghnews.com/news/403712/رسانه-صهیونیستی-رئیس-حزب-کار-تلفن-نتانیاهو-جواب-نداد

بلاغ نیوز
  http://www.bloghnews.com