در پی بی‌توجهی به هشدارهای ناجیان غریق؛

جوان 27 ساله سبزواری در دریای بابلسر غرق شد

تاریخ انتشارسه شنبه ۲۶ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۱:۳۱
کد مطلب : ۴۰۳۵۱۳
رئیس جمعیت هلال احمر بابلسر گفت: جوان 27 ساله سبزواری به علت عدم توجه به هشدارهای ناجیان غریق در دریای بابلسر غرق شد.
۱
plusresetminus
جوان 27 ساله سبزواری در دریای بابلسر غرق شد
علی روستایی در گفت‌وگو با خبرنگار بلاغ از غرق شدن یک نفر در ساحل بهنمیر خبر داد و اظهار کرد: یک مرد 27 ساله اهل سبزوار به نام محمد ارگی با تیوب وارد دریای بهنمیر می‌شود که به علت واژگونی تیوب در دریا غرق می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: این فرد با خانواده به بابلسر آمده بود و درحالی که خانواده او را از این کار منع کرده بودند، با همسر خود و با استفاده از تیوب وارد دریا می‌شوند که این حادثه رخ می‌دهد که البته همسر فرد غرق شده نجات پیدا می‌کند.

رئیس جمعیت هلال احمر بابلسر با اشاره به اینکه ناجیان غریق هشدارهای لازم را به این فرد داده بودند، تصریح کرد: درحالی که ناجیان غریق مدام هشدارهای لازم را به این فرد داده بودند و از او خواستند تا از دریا خارج شود اما این جوان که در منطقه ممنوعه و بین دو طرح به دریا رفته بود و به هشدارها اعتنایی نکرد، این حادثه رخ داد.

روستایی یادآور شد: بلافاصله پس از اینکه ناجیان غریق متوجه شدند که این جوان دچار حادثه شد به دریا زدند که پس از 10 دقیقه توانستند او را پیدا کرده و از دریا بیرون آورند اما درحالی که عملیات احیا در ساحل و بیمارستان شفا توسط تیم هلال احمر و پزشکی صورت گرفت این فرد بازنگشت و جان باخت.

وی در پایان بر لزوم توجه مسافران به هشدارهای ناجیان غریق و پرسنل جمعیت هلال احمر تاکید کرد و گفت: طرح‌های سالم‌سازی دریا و نجات غریق تا اول مهرماه مستقر هستند.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

عبور روحانی در برجام از خطوط قرمزها
جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۲
اربعین اجتماع بزرگ حق طلبان و مقدمه ظهور
پنجشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۱
اربعین حلقه‌ای بین بعثت و ظهور
پنجشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۵
اربعین پای پیاده حَرَمت می‌چسبد
پنجشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۰۶:۲۷