تاریخ انتشاردوشنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۰
کد مطلب : ۴۰۳۴۹۰
آیین افتتاح نمایش «پشت دیوار عمارت» به کارگردانی حمید ابراهیمی با حضور مدیرکل هنرهای نمایشی برگزار شد.
۰
plusresetminus

به گزارش بلاغ،مراسم افتتاح و آغاز نمایش پشت دیوار عمارت و رونمایی از پوستر این نمایش در تماشاخانه سرو برگزار شد.
شهرام کرمی مدیرکل مرکز هنرهای نمایشی کشور دراین مراسم که با حضور جمعی از هنرمندان مسئولان و مدیران برگزار شد طی سخنانی گفت: بسیار خوشحالم که در مراسم افتتاحیه این نمایش و درجمع صمیمی این گروه حرفه ای و در این فضای آکنده از صمیمیت و عشق به تئاترحضور دارم. بی شک حضور شما تماشاگران مایه حمایت گروه‌های نمایشی در سراسر کشور است. اطمینان دارم که حمید ابراهیمی و گروه حرفه ای اش که از باسابقه ترین‌های  عرصه تئاتر و هنرهای نمایشی کشور هستند، اجراهای پرمخاطب و درخشانی را در این شب‌ها تجربه خواهند کرد و برایشان از صمیم قلب آرزوی موفقیت دارم.
در ادامه نیز پوستر این نمایش که توسط آریا درفش رزم طراحی شده بود، توسط شهرام کرمی و جلیل فرجاد ، نماینده بازیگران گروه نمایشی رونمایی شد.
محسن سلیمانی فارسانی مدیر عامل انجمن تئاترانقلاب و دفاع مقدس، سیدوحید فخرموسوی مدیراداره نظارت و ارزشیابی مرکز هنرهای نمایشی، بهرام صادقی مزیدی،علی رجایی،تبسم هاشمی ،عوامل نمایش و جمعی از علاقمندان دراین مراسم حضور داشتند.
نمایش پشت دیوار عمارت از دیروز یکشنبه اجرای خود را درتماشاخانه سرو انجمن تئاترانقلاب و دفاع مقدس آغاز نمود و تا 30 شب از ساعت 20 ادامه خواهد یافت. 
بازیگرانی که در این نمایش عاشورایی به ایفای نقش خواهند پرداخت به ترتیب ورود به صحنه عبارتند از: جلیل فرجاد، جمشید صفری، پژمان کاشفی، نسرین مسلمی نیا، شیوا خسرومهر، زری اِماد، پانته آ کیقبادی، حامد آقایی، فرزاد صبوری،علیرضا درویش نژاد، اهورا ابراهیمی،علی حیدری، ماندانا عصری، محمدرضا موهبتی، ماریه ماشاالهی و آرمین افتخار زاده هستند.
تماشاخانه سرو درخیابان طالقانی نرسیده به تقاطع مفتح جنب ایستگاه مترو واقع شده است.
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

عبور روحانی در برجام از خطوط قرمزها
جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۲
اربعین اجتماع بزرگ حق طلبان و مقدمه ظهور
پنجشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۱
اربعین حلقه‌ای بین بعثت و ظهور
پنجشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۵
اربعین پای پیاده حَرَمت می‌چسبد
پنجشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۰۶:۲۷