تاریخ انتشاريکشنبه ۲۴ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۳
کد مطلب : ۴۰۳۴۲۷
نارنجی پوشان در دیداری نزدیک و پُر گل توانستند شاگردان مهاجری را شکست دهند.
۰
plusresetminus
جوانان نارنجی سربلند از بازی شگفت‌انگیز؛ سایپا 4- نساجی 3
به گزارش بلاغ، سایپا که در نخستین بازی فصل کار بزرگی انجام داد و ذوب‌آهن را در فولادشهر اصفهان شکست داد، در دومین دیدار مقابل گل‌گهر سیرجان متوقف شد ولی شاگردان ابراهیم صادقی امشب که دومین میزبانی پیاپی را تجربه می‌کردند، موفق شدند در دیداری نزدیک و نفسگیر برابر تیم نساجی که همانند آنها 4 امتیازی بود و شکستی در کارنامه نداشت، به برتری دست یابند تا موقتا به رده سوم جدول صعود کنند.
نارنجی پوشان با گل‌های سعید محمدفرد، امیرحسین حسین‌زاده، آرمان رمضانی و کمال‌الدین نیک‌خوی در مقابل گل‌های رحمان جعفری(2 بار) و علی شجاعی توانستند نساجی را با نتیجه 4 بر 3 شکست دهند تا با حفظ روند شکست‌ناپذیری، به دومین برد این فصل برسند و اولین باخت شاگردان مهاجری را رقم بزنند.

ترکیب سایپا :

 
 • حامد فلاح‌زاده
  کمال‌الدین نیک‌خوی
  آرمین سهرابیان
  سعید محمدفرد
  مجتبی لطفی
  روزبه شاه‌علی‌دوست
  امیرحسین حسین‌زاده(90- رضا جعفری)
  محمد شریفی
  معین عباسیان
  محمدرضا سلیمانی
  آرمان رمضانی(69- سید محمد مهری)
 

ترکیب نساجی:

 
 • محمدامین رضایی(46- نیما میرزازاد)
  حامد شیری
  رضا علیاری
  حسن جعفری
  مجتبی ممشلی
  میلاد سرلک
  سید محمد میری(59- رحمان جعفری)
  علی‌اصغر عاشوری
  رضا دهقانی
  علی شجاعی
  محمد عباس‌زاده(66- محمدمهدی نظری)
 
اخطار

آرمان رمضانی(32) معین عباسیان(82) از سایپا
 
 شرح گل

سایپا یک - نساجی صفر (دقیقه 30: سعید محمدفرد): ارسال محمدفرد، مدافع کناری پیشتاخته سایپا از جناح راست زمین به شکل عجیبی و با اشتباه محاسباتی امین رضایی در مهار توپ، وارد دروازه نساجی شد.
 
سایپا 2 - نساجی صفر (دقیقه 45: امیرحسین حسین زاده): ارسال عاشوری، هافبک نساجی از روی کرنر را حامد فلاح‌زاده بالاتر از مهاجمان حریف به خوبی دفع کرد تا یک ضد حمله سریع برای سایپا شکل بگیرد و در ادامه با اشتباه امین رضایی در خروج از دروازه و دریبل‌زنی امیرحسین حسین زاده، این بازیکن جوان سایپا با سرعت بالای خود تا محوطه 6 قدم نساجی پیش رفت و گل دوم تیمش را به ثمر رساند.
 

 
سایپا 3 - نساجی صفر (دقیقه 60: آرمان رمضانی): معین عباسیان به خوبی منطقه بازی را عوض کرد و توپ را به امیرحسین حسین‌زاده رساند که او هم بدون مکث توپ را به عقب پاس داد تا آرمان رمضانی با شوت زمینی دروازه نساجی را برای سومین بار باز کند.
 
سایپا 3 - نساجی 1 (دقیقه 70: رحمان جعفری): ارسال بلند رضا دهقانی از روی ضربه ایستگاهی را مدافعان سایپا به شکل ناقص و در محوطه جریمه خودی دفع کردند تا رحمان جعفری با ضربه نمایشی دروازه سایپا را باز کند.
 

سایپا 4 - نساجی 1 (دقیقه 75: کمال‌الدین نیک‌خوی): نارنجی پوشان ضربه آزاد میانه زمین را کوتاه کار کردند که پاس معین عباسیان را کمال‌الدین نیک‌خوی با پیشتازی 5 متری و شوت تماشایی از پشت محوطه جریمه به کنج دروازه نساجی فرستاد تا گل چهارم سایپا به نام او ثبت شود.
 

 
سایپا 4 - نساجی 2 (دقیقه 80: رحمان جعفری): محمدمهدی نظری تا محوطه 6 قدم دروازه سایپا پیش رفت که پاس به عقب او و ناتوانی مدافعان نارنجی پوش در دفع توپ موجب شد تا توپ به رحمان جعفری برسد و این بازیکن با شوتی که به پای لطفی اصابت کرد، دومین گل نساجی را بزند.
 
سایپا 4 - نساجی 3 (دقیقه 84: علی شجاعی): پاس در عمق نظری به علی شجاعی رسید که این بازیکن با حرکت در عرض به راحتی دروازه سایپا را باز کرد تا اختلاف گل به یک برسد.
 
دقیقه ۱۸: کرنر ارسالی از سمت چپ روی دروازه سایپا می‌رفت که  دروازه این تیم را باز کند اما با دخالت مدافعین سایپایی این موقعیت از دست رفت.
دقیقه 35: ارسال حسن جعفری از سمت راست زمین و ضربه سر ممشلی را حامد فلاح‌زاده به خوبی مهار کرد.
 

 
دقیقه 50: شوت محکم میلاد سرلک از فاصله‌ای حدودا 25 متری به شکل خطرناکی از کنار دروازه سایپا به بیرون رفت.
دقیقه 56: شوت پای چپ دهقانی از پشت محوطه جریمه از کنار دروازه سایپا راهی اوت شد.
دقیقه 63: ارسال علی‌اصغر عاشوری از روی ضربه آزاد و ضربه پشت سر رضا علیاری با فاصله کمی از کنار دروازه سایپا به بیرون رفت.
دقیقه 79: شوت زمینی حسین‌زاده از داخل محوطه جریمه نساجی به تیرک عمودی دروازه این تیم اصابت کرد و دفع شد.
دقیقه 81: شوت پشت محوطه رضا دهقانی بعد از برخورد به مدافعان سایپا به کرنر رفت.
دقیقه 88: ضربه سر رضا علیاری روی توپ ارسالی از جناح راست زمین به تیرک عمودی دروازه سایپا اصابت کرد.
دقیقه 90: سانتر عباسیان از روی کرنر نزدیک بود سایپا را به گل پنجم برساند که دو واکنش پیاپی از میرزازاد دروازه نساجی را بسته نگه داشت.
 
حاشیه

* باشگاه سایپا پسر زنده یاد مجید غلام‌نژاد، بازیکن پیشین نارنجی پوشان را به ورزشگاه پاس قوامین آورده تا یاد و خاطره این بازیکن فقید خود را که سابقه بازی در تیم  ملی را هم داشت را در سالگرد او گرامی بدارد.
* مثل همیشه استقبال ضعیفی از بازی‌های سایپا به عمل آمده است.
* فرهاد مجیدی، سرمربی تیم ملی امید این بازی را از نزدیک تماشا می‌کند.
 

 
* هواداران نساجی حضور پُرشوری در این مسابقه داشتند و تیم محبوب خود را حمایت می‌کنند.
* امین رضایی، دروازه‌بان نساجی بعد از دو اشتباه و دریافت دو گل، در بین دو نیمه توان بیرون رفتن از زمین نداشت که به کمک بازیکنان بزرگتر تیم به رختکن رفت.
* نیما میرزازاد که در اواخر نیمه اول با دستور مهاجری مشغول به گرم کردن شده بود، در ابتدای نیمه دوم جانشین رضایی شد.
* در دقیقه 54 برخورد مشکوک به پنالتی در محوطه جریمه نساجی و عدم اعلام خطا، با اعتراض کادر فنی نارنجی پوشان همراه بود.
 
بهترین بازیکن
امیرحسین حسین‌زاده، وینگر جوان سایپا با سرعت و تکنیک بالای خود بارها خط دفاعی نساجی را بهم ریخت و علاوه بر اینکه گل دوم نارنجی پوشان را به زیبایی و با جای گذاشتن دروازه‌بان حریف به ثمر رساند، پاس گل سوم تیمش را هم به آرمان رمضانی داد؛ او به غیر از یک گل و یک پاس گل، با حرکت سریع خود موقعیت‌های خوبی به وجود آورد تا بتوانند در این دیدار حساس به برتری برسند.
 
  اتفاق ویژه
نساجی که هفته قبل با نتیجه 4 بر 3 موفق شده بود در قائم‌شهر از سد پیکان عبور کند و به سه امتیاز برسد، امشب مقابل سایپا عکس اتفاق بازی قبل را تجربه کرد و در حالی که در دقایق پایانی نمایشی سراسر هجومی ارائه می‌داد، با نتیجه مشابه مسابقه اخیرش، برابر نارنجی پوشان شکست خورد تا شاگردان صادقی از سه بازی خود صاحب 7 امتیاز شوند و با تلفیق ترکیب باتجربه‌ها و جوانان خود جزو بالای جدولی‌ها قرار بگیرند.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

شک نکنید؛ نزنید، می‌زنند
جمعه ۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۴
خدا را شکر که دشمنان ما احمق‌اند
شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۷
مزدوران ملکه و ترامپ
جمعه ۲۷ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۵