جانشین مرکز اندیشه، همفکری و راهبردی بسیج گفت: دلیلی ندارد جریان نخبگی کشور فدای دو جریان سیاسی اصلاح‌طلب و اصولگرا شود و سیاسیون در تمامی امور اظهارنظر کنند.
۰
plusresetminus

به گزارش بلاغ،داوود گودرزی  در نشست کارگروه‌های تخصصی موضوعی بسیج سپاه بیت‌المقدس کردستان در سنندج اظهار کرد: این کارگروه‌ها از سال 91 فعالیت رسمی خود را با بهره‌مندی از ظرفیت نخبگان کشور در سطوح شهرستانی، استانی و ملی آغاز کرد.
وی افزود: در سال 97 رویکردی جدید برای این کارگروه‌ها تدوین شد و امروز شاهد راه‌اندازی کارگروه‌های هفت‌گانه در استان کردستان خواهیم بود.
جانشین مرکز ماهر سپاه خاطرنشان کرد: دشمن برای به بن‌بست کشاندن کشور برنامه‌هایی را اجرایی کرد که متاسفانه در داخل نیز برخی‌ها در راستای این توطئه‌ها قدم برداشتند و هم اکنون فشارهای اقتصادی بر مردم ثمره این امر است.
گودرزی افزود: دشمن به دنبال ایجاد بحران اقتصادی و بحران ایجاد پشتوانه مردمی در راستای توطئه‌های ضد ایرانی است و باید برای اصلاح امور هر کسی در هر جا هست چالش‌ها را پیدا کرده و برای رفع آن چالش‌ها راهکارهای خودش را ارائه کند.
وی اظهار کرد: امام خمینی(ره) بسیج را تشکیل داد که حکومتی مردمی داشته باشیم و مردم در اداره کشور نقش‌آفرینی مستقیم داشته باشند.
رئیس مرکز ماهر سپاه کشور در ادامه سخنان خود افزود: عنصر سرمایه انسانی اصلی‌ترین عنصر برای تحقق اهداف انقلاب اسلامی است و این مهم بارها مورد تاکید رهبر معظم انقلاب بوده است.
گودرزی اظهار داشت: متاسفانه همه مسایل ما سیاست‌زده هست و دلیلی ندارد جریان نخبگی کشور فدای دو جریان سیاسی اصلاح‌طلب و اصولگرا شود.
وی افزود: یکی دیگر از مباحث که آسیب است مبحث کلی‌گویی است و هنگامی بحث راهکار و جزییات مطرح می‌شود دیگر حرفی برای گفتن نداریم.
گودرزی عنوان کرد: به دلیل همین کلی‌گویی‌ها و سیاست‌زدگی‌ها و ساده‌انگاری‌ها شاهد کمبودهایی در کشور هستیم که انتظار می‌رود جریان نخبگی در کشور و نخبگان بسیجی با مطالبه‌گری به روند کاهش این چالش‌ها تسریع بخشند.
وی با اشاره به بیانیه گام دوم رهبری اظهار داشت: هم اکنون ما در شرایط اوج تهدیدها و فرصت،ها هستیم و باید با رفع کاستی‌های داخلی در مسیر استفاده درست از فرصت‌ها گام برداریم.
گودرزی خاطرنشان کرد: برای زمینه‌سازی برای سرکارآمدن یک دولت جوان انقلابی باید دو خلا جبران شود که این دو خلا شامل کمبود برنامه عملیاتی کاربردی و کمبود نیروی سازمان یافته پای‌کار هستیم.
وی اعلام کرد: ما در این مرکز ماهر به دنبال رفع این دو خلا هستیم و در این راستا کارگروه‌های استانی و شهرستانی پایه فعالیت‌های این مرکز هستند.
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما