تاریخ انتشاريکشنبه ۲۴ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۰
کد مطلب : ۴۰۳۳۱۳
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی گفت: در مورد وعده اروپایی‌ها در برجام نیز بیان کرد: نباید فریب وعده پوچ ۱۵ میلیارد دلاری اروپایی‌ها را بخوریم، ایران می‌بایست زودتر از اینها گام‌های کاهش تعهدات برجامی را برمی‌داشت.
۰
plusresetminus

به گزارش بلاغ،سیدحسین نقوی حسینی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و نماینده مردم دشت ورامین در مجلس شورای شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار در مورد شفافیت آرا نمایندگان اظهار کرد: شفافیت عملکرد نمایندگان سبب عزت و سربلندی مجلس می‌شود به همین جهت بنده شفافیت آرا را امضا کردم.
وی افزود: وقتی موضوع شفافیت در مجلس شورای اسلامی تصویب نشد، به صورت داوطلبانه به هیئت رئیسه محترم مجلس نامه نوشتم که شفافیت را در مورد بنده اعمال کنند.
نقوی حسینی درباره پیوستن به کمپین شفافیت آرا عنوان کرد: هم اکنون به کمپین شفافیت آرا، حقوق، عملکرد نمایندگان مجلس می‌پیوندم.

نقوی‌حسینی در مورد وعده اروپایی‌ها در برجام نیز بیان کرد: نباید فریب وعده پوچ ۱۵ میلیارد دلاری اروپایی‌ها را بخوریم، معتقدم ایران می‌بایست زودتر از اینها گام‌های کاهش تعهدات برجامی را برمی‌داشت. 
وی ادامه داد: از ابتدا نیز مشخص بود که اروپایی‌ها عزمی برای مقابله با سیاست‌های آمریکا ندارند، اروپایی‌ها طی این مدت فقط وعده و وعیده داده‌اند. 
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس تصریح کرد: وعده اروپایی‌ها برای اختصاص خط اعتباری ۱۵میلیارد دلاری پوچ است و بدون اذن آمریکایی‌ها هیچ‌گاه محقق نخواهد شد، اختصاص این میزان خط اعتباری، برای کشاندن ایران پای میز مذاکره است، در شرایط مذاکره نیز فعالیت‌های هسته‌ای و غنی‌سازی ایران را محدودتر خواهند کرد.
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: بنده داوطلبانه شفافیت عملکرد خود را به هیئت رئیسه نامه زدم، زیرا ملت را نامحرم نمی‌دانم و انتظار دارم که همه عملکرد من در مجلس به اطلاع ملت برسد.
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تعامل و گفتگوی سازنده با دنیا
سه شنبه ۲۴ تير ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۳
ویروس بی‌حجابی و ویروس کرونا
سه شنبه ۲۴ تير ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۴
معیشت یا عفت؛ دوراهی ناخوانده عصر جدید
دوشنبه ۲۳ تير ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۳
چادر؛ ارثیه مادر
يکشنبه ۲۲ تير ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۷