تاریخ انتشاريکشنبه ۱۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۰
کد مطلب : ۴۰۲۶۶۷
استاد حوزه و دانشگاه گفت: دو سال است سازمان بهداشت جهانی معضل جهان را افسردگی اعلام کرده که جهان را درنوردیده، چرا حالا که امکانات و رفت بیشتر شده افسردگی و خودکشی افزایش یافته، خداوند می‌فرماید کسانی که از او اعراض می‌کنند معیشت سختی را تجربه خواهند کرد.
۰
plusresetminus

به گزارش بلاغ،حجت‌الاسلام محمد داستان‌پور شامگاه شنبه در هیأت مجموعه فرهنگی باران اظهار داشت: تقدیر ما بر اساس انتخاب‌های خود ما رقم می‌خورد، مانند زمانی که در فضای مجازی موضوعات مشخصی را دنبال می‌کنید، صفحه به صورت هوشمند پیشنهاد‌هایی به شما می‌دهد، این پیشنهاد بر اساس سابقه و عملکرد قبلی هر انسان است.
استاد حوزه و دانشگاه ادامه داد: در داستان حضرت یوسف خداوند می‌خواست وقتی یوسف خواب هم زندانی‌اش را تعبیر کرد نجات پیدا کند اما زمانی که یوسف یک جمله اضافه به آن دوستش گفت که «پیش پادشاه از من یاد کن» همین باعث شد 10 سال دیگر در زندان بماند.
وی تصریح کرد: بعضی وقت‌ها یک کتاب، یک موسیقی، یک حرف و یک دوست در سرنوشت 30 سال بعد انسان اثرگذار است؛ دنیا مانند رستوران سلف‌سرویس است که ما با اراده خودمان در آن انتخاب می‌کنیم.
داستان‌پور عنوان کرد: کسی که فقط در دلش توکل و شکر خدا باشد، خداوند او را رها نمی‌کند، این پیام آیات متعدد قرآن است.
استاد حوزه و دانشگاه خاطرنشان کرد: دو سال است سازمان بهداشت جهانی معضل جهان را افسردگی اعلام کرده که جهان را درنوردیده، چرا حالا که امکانات و رفت بیشتر شده افسردگی و خودکشی افزایش یافته، خداوند می‌فرماید کسانی که از او اعراض می‌کنند معیشت سختی را تجربه خواهند کرد.
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

معیشت یا عفت؛ دوراهی ناخوانده عصر جدید
دوشنبه ۲۳ تير ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۳
چادر؛ ارثیه مادر
يکشنبه ۲۲ تير ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۷
با دست‌های فرمانده تا بهشت
سه شنبه ۱۷ تير ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۲