تاریخ انتشارپنجشنبه ۱۴ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۰:۴۳
کد مطلب : ۴۰۲۴۱۳
بر اساس گزارش برنامه‌های چهارماهه بنیاد فارابی، 345 میلیون تومان برای سفر هفت نفر به جشنواره کن هزینه شده است.
۰
plusresetminus
345میلیون تومان برای سفر هفت مدیر دولتی به جشنواره کن!
به گزارش جام جم، بنیاد سینمایی فارابی هزینه‌های چهار ماه اول امسال خود را منتشر کرد تا بگوید از فروردین تا تیر 98 چه کرده است.

در بخش‌هایی از این گزارش کارانه، آمار و ارقامی‌ وجود دارد که نشان می‌دهد این بنیاد در جشنواره سینمایی کن در فرانسه هم حضور پیدا کرده است. ذیل این موضوع هم سه بخش متفاوت وجود دارد. برپایی چتر سینمایی ایران در بازار فیلم کن 227‌میلیون و 19 هزار و 600 تومان هزینه داشته است. حدود 86 میلیون تومان سایر هزینه‌ها و حضور فعالان بین‌الملل 344 میلیون و 718 هزار و959 تومان (شامل بلیت‌، هتل اقامت و عوارض خروج از کشور)، سه بند هزینه سفر بنیاد فارابی را به جشنواره کن دربر دارند.

بر اساس این گزارش، رائد فریدزاده، تندیس طباطبایی، حامد سلیمان‌زاده، امیر اسفندیاری، مهسا فریبا، سکینه رستم‌خانی و فرزاد اژدری افرادی هستند که با هزینه بند سوم راهی کن شده‌اند. هفت نفر که هزینه سفرشان شده مبلغی حدود 345 میلیون تومان و این یعنی سفر هر یک از بزرگواران حدود 50 میلیون تومان برای بنیاد فارابی‌ آب خورده است. حالا اگر نگاهی به فهرست قیمت سفرها بیندازید از خودتان می‌پرسید دوستان مگر رفته‌اند سفر دور اروپا؟!
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما