تاریخ انتشاريکشنبه ۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۰
کد مطلب : ۴۰۱۲۷۸
سیاووش ایزدی آزرم در وصیت‌نامه خود آورده است: خداوندا! حلاوت شیرینی ایمان، عشق، ایثار، جهاد و شهادت ... را نصیب ما بگردان و اسلام و مسلیمین را موفق بدار.
۰
plusresetminus

به گزارش بلاغ،«شهید»؛ شاهد شهود عرفانی شد و نقش هرچه خوبی را در چهارفصل گیتی نمایان کرد و چشم ستارگان آسمان را روشن، ققنوس هشت جنت که هفت آسمان را مجذوب خود کرده است، همان عاشقی که در وادی مقدس عاشقی، پر پرواز گشود و فرشتگان را نوازشگر روح نابش کرد.
می‌خواهیم هر روز را با نامی و یادی از این ستاره‌ها،‌ شب کنیم و کار را با تبرک و مدد از این عارفان عاشق آغاز؛ باشد که ادای دینی باشد بر آن همه رشادت، شهامت، مجاهدت و شجاعت... «برگ سبزی، تحفه درویش»، «تا چه قبول افتد و چه در نظر آید».
تبرک لحظاتمان با سیاووش ایزدی آزرم
و آنچه می‌خوانیم بخشی از وصیت‌نامه شهید است:
بسم الله الرحمن الرحیم
در ابتدا سخنم حضرت باریتعالی را حمد و سپاس می‌گویم که با تمام نواقص و گناهان نابخشودنی‌ام توفیق شرکت در جهاد را نصیبم فکرد و مرا لایق دانست که از میان این همه خلائق نام رزمنده را زیبنده وجود این حقیر گرداند.
شکر وسپاس آن احدی را که جز او را ستایش سزاوار نبود.
بارالها تو را به ثارالله قسم در این لحظات پرشور حجاب‌ها را از درون و برون ما بگسلان و این زجه‌های ما را به باور برسان.
 خدایا مهدی فاطمه(س) را از ما راضی و خشنود بگردان و نائب برحقش را تا انقلاب مهدی و در انقلابش حفظ بفرما و خط حاکمیت قانون علی(ع) را به معنای واقعی و از هر جهت در جامعه ما حاکم بفرما و حلاوت شیرینی ایمان و عشق و ایثار و جهاد و شهادت و... را نصیب ما بگردان و اسلام و مسلمین را موفق بدار.
بارالها این امت بزرگ و دریا دل را هر چه زودتر به ساحل نجات هدایت فرما و این حقیر و خانواده‌اش را تا نیامرزیدی  از این دنیا مبر.
پدر و مادر و همسرم و خواهرها و برادرها التماس دعا دارم ما که در دنیا لایق نبودیم که عذر زحمات بخواهیم ان شاءالله که در آخرت از شرمندگی شما عزیزان درآیم.
همانا اسلام از اولش غریب بوده و بعد از آن هم غریب مانده و از این پس هم غریب خواهد بود پس خوشا به حال غریبان. اگر سعادت حاصل شد و در راه وصال تکه پاره شدم و هیچم نماند و یا در بیابان‌های گرم جنوب نزدیک دیار عاشقان کربلا مفقود شدم بدانید که آرزویم این بود و اگر قسمتم چیز دیگر شد جنازه‌ام را در کنار شهدای گمنام بهشت زهرا(س) به خاک  بسپارید و بر مظلومیت مولایم حسین(ع) بگریید که تا وقتی مولی و آقا باشد گریستن بر غلام جایز نیست.
والسلام خدایا خدایا تا انقلاب مهدی حتی کنار مهدی خمینی را نگهدار از عمر ما بکاه و به عمر رهبر بیافزا.
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

3ماه تلاش برای بهره‌برداری از ماجرای دخترآبی
چهارشنبه ۲۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۸
زندگی را مجازی نسازیم!
دوشنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۳
از سیر تا پیاز ماجرای "سحر خدایاری"
شنبه ۲۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۵