رئیس فدراسیون ژیمناستیک گفت: در فیلمی که از بهلول‌زاده در بالای داربست منتشر شده خودروی شخصی پدر او در تصویر دیده می‌شود و این حاشیه‌سازی است.
۰
plusresetminus

به گزارش بلاغ،مراسم تجلیل از مدال‌آوران مسابقات ژیمناستیک قهرمانی آسیا در مغولستان  با حضور سیدرضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک و عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی امروز برگزار شد.
زهرا اینچه‌درگاهی در پایان این مراسم و در نشست خبری که امروز برگزار شد در پاسخ به این سؤال که اخیراً رضا بهلول‌زاده تنها مدال‌آور تاریخ ژیمناستیک در المپیک جوانان طی چند روز گذشته کلیپی از او در رسانه ملی منتشر شد که این قهرمان به روی داربست مشغول کار کردن است و موضوع از چه قرار است، گفت: بهلول‌زاده به همراه تعدادی از ملی‌پوشان طلای تیمی در بخش بزرگسالان و نوجوانان را در هنککنگ کسب کردند و این دیدار جزو برنامه‌های تدارکاتی بود. مهدی الفتی موفق شد سهمیه ایران را در جاکارتا کسب کند همانجا اعلام کردیم هر کسی خوب کار کند و هر کسی بهترین باشد آبان‌ماه به المپیک جوانان اعزام می‌شود. الفتی در جاکارتا در حال گرم کردن  مسابقات بود در بخش فینال بود که متأسفانه مصدوم شد تمام مدت پای او در گچ بود. دو هفته قبل از اعزام پای او را از گچ باز کردند و با اختلاف خیلی کم با بهلول‌زاده او دوم شد. 
وی در ادامه صحبت‌های خود گفت: ما تصمیم گرفته بودیم بهترین نفر به المپیک جوانان آرژانتین اعزام شود به همین دلیل یک بار دیگر انتخابی گذاشتیم و باز هم در آن انتخابی بهلول‌زاده برنده شد و به مسابقات اعزام شد. هرچند که الفتی پس از سپری کردن دوران مصدومیت عملکرد خوبی داشت. این اولین باری بود که ایران در مسابقات شرکت می‌کرد و در خرک حلقه مدال برنز المپیک جوانان را ما توسط بهلول‌زاده کسب کنیم و این افتخار بزرگی بود. ما هم در شأن یک قهرمان با او برخورد کردیم. در دی‌ماه مراسم تجلیل برگزار شد و بیشترین جایزه به او تعلق گرفت حتی بیشتر از کیخا به او جایزه دادیم. اما هنوز برای من شناخته نشده و من همینجا اعلام می‌کنم نمی‌دانم مشکل او با فدراسیون چیست. کاش مشکلش را اعلام می‌کرد توقعات مالی او منطقی نبود. پدر او با مربیان ما صحبت کرده بود و گفته باید با فرزند من مثل بهداد سلیمی برخورد شود اما واقعیت این است که مدال المپیک جوانان آرژانتین با مدال‌های بهداد قابل مقایسه نیست. ما سعی کردیم برای پدر او توضیح دهیم که مراسم تجلیل سالی یکبار برگزار می‌شود و شما باید تحمل کنید و طبق آیین‌نامه و اساسنامه پاداش‌ها پرداخت شود اما او وارد حاشیه شد که این حاشیه علی‌رغم میل فرزندش است و این حاشیه در شأن یک قهرمان بود.
رئیس فدراسیون ژیمناستیک در ادامه صحبت‌های خود خاطرنشان کرد: حاشیه‌سازی از جانب پدر او به شکلی بود مربی که 14 سال است با او کار کرده حاضر نیست دیگر با او کار کند. انتظار ما این است که ورزشکاران قدردان زحماتی باشند که برای آنها کشیده می‌شود. ما برای رفع کدورت‌ها جلسه‌ای گذاشتیم که او آمد ما از او خواستیم مشکلات خود را بازگو کند. پدر بهلول‌زاده یک دست لباس از کیسه درآورد و گفت فرزند من در المپیک جوانان با این لباس کوچک مسابقه داده است. 
وی در ادامه توضیحات خود گفت:‌ مصاحبه‌هایی انجام شده که بهلول‌زاده مصدوم است و حتی این مصاحبه‌ها در تلویزیون نیز پخش شده است. آن صحبت‌ها که مطرح شده برای تیرماه گذشته بود. قهرمانان ما اینجا هستند و می‌توانند شهادت دهند. صدمه او خیلی جدی نیست که نتواند کاری انجام دهد. ما او را به اردوی تیم ملی بزرگسالان دعوت کردیم بهلول‌زاده نیامد و برای غیبت خود هیچ توضیحی هم ارائه نکرد. ما او را به اردوی بزرگسالان دعوت کردیم اما او در اردوهای جوانان حضور پیدا کرد دلیل این کار را سؤال کردیم او گفت من مصدومم. این رفتار برای ما جای سؤال دارد اگر او مصدوم است چطور می‌تواند در اردوی جوانان می‌تواند حضور یابد اما در اردوی بزرگسالان نمی‌تواند! 
اینچه‌درگاهی با اشاره به اینکه بهلو‌ل‌زاده مدعی شده حضور در اردوی تیم ملی برای او هزینه‌بر است، گفت: جودکی مربی خوب و با اخلاق‌مان است. او در طول این سال‌ها از هیچکدام از شاگردان خود هزینه‌ای دریافت نکرده ست. ما اگر مکملی گرفته‌ایم به همه داده‌ایم. ادعای او واقعی نیست چرا که حضور در اردوی تیم ملی و استفاده از امکانات در طول اردوها رایگان است. ما او را برای تست بیماری دعوت کردیم اما او حاضر نشد بیاید. ما باز هم او را دعوت کرده‌ایم امیدواریم در اردو حضور داشته باشد تمام مدارک موجود است. پدر او مدعی شده حضور در اردوی تیم ملی باعث افت تحصیلی او می‌شود.
رئیس فدراسیون ژیمناستیک در توضیحات خود خاطرنشان کرد: اخیراً فیلمی از بهلول‌زاده در رسانه ملی منتشر شده که بالای داربست در حال کار کردن است. هرچند صدایی در تصویر منتشر می‌شود که یک نفر فریاد می‌زند اینکه کار بلد نیست انجام دهد. ضمن اینکه در گوشه‌ای از تصویر خودروی شخصی پدر بهلول‌زاده دیده می‌شود. او کلیپ‌های  مختلفی را منتشر کرده و این فقط کار حاشیه‌ای است. ما به خاطر مقامی که او آورده کارهایش را انجام دادیم تا بدون کنکور در دانشگاه حضور پیدا کند و حتی از خدمت سربازی معاف شده است. من نمی‌توانم وارد زندگی و حریم شخصی افراد شوم.
وی در پاسخ با این سؤال که خناری‌نژاد امروز از دوران قهرمانی خداحافظی کرد آیا از او استفاده خواهید کرد یا خیر، گفت: او دو سال است که مشاور قهرمانی من است. پل ارتباطی من و قهرمانان خناری‌نژاد است. از او برای کارگاه‌های آموزشی مربیان کشور ما استفاده می‌کنیم. بچه‌هایی که دوران قهرمانی آنها تمام می‌شود برای مربیگری دعوت می‌شود از خناری‌نژاد در تیم نوجوانان استفاده خواهیم کرد.
اینچه‌درگاهی در مورد پاداشی که امروز به آنها پرداخت شد، گفت: امروز هم سعی کردیم از قهرمانان‌مان تقدیر کنیم هدف از برنامه امروز تجلیل از قهرمانان‌مان بود . قهرمانان ما در ژیمناستیک بالای 10 سال کار می‌کنند تا به قهرمانی برسند.یک فوتبالیست شاید تا 40 سالگی شرایط خود را حفظ کند اما ورزشکان ما قبل از 30 سالگی باید خداحافظی کنند. بچه‌های ما همت بالایی داشتند به نظر من قهرمانان ژیمناستیک قابل الگوبرداری هستند. امروز خواستیم همه آنها را شما ببینید و رئیس کمیته ملی المپیک از آنها تجلیل کند. خوشبختانه صالحی امیری قول‌هایی داده ضمن اینکه هزینه‌ درآمدزایی فدراسیون به اندازه بودجه وزارت ورزش و جوانان است. 
وی در پاسخ به این سؤال که پاداش قهرمانان امروز چقدر بود، گفت: ما قول داده بودیم به مدال‌آوران طلا، نقره، و برنز به ترتیب 20، 15 و 10 میلیون تومان پرداخت کنیم امروز طبق مدال‌هایی که ملی‌پوشان کسب کردند پاداش آنها را پرداخت کردیم. 
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

این ره که تو می روی به ترکستان است
پنجشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۰
به چه کسانی باید رأی داد؟
پنجشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۰:۳۱
وجوب انتخاب اصلح
چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۰:۲۱
جوان‌فریبی با بزن و بکوب
سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۴