تاریخ انتشارشنبه ۲ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۰
کد مطلب : ۴۰۱۱۸۱
مقام مسؤول سازمان هواپیمایی کشوری با تأکید بر اینکه شرکت‌ها ملزم به رعایت سقف و کف نرخ بلیت در همه ایام سال هستند، گفت: هیچ جایی نگفته‌ام نرخ بلیت هواپیما در ایام پرتقاضا سقف ندارد.
۰
plusresetminus

به گزارش بلاغ،رضا جعفرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار در پاسخ به این گفته که امروز در برخی رسانه‌ها اظهارنظرهایی ‌درباره عدم رعایت سقف نرخی بلیت هواپیما به نقل از شما‌ منتشر شده است، توضیح داد: این اظهارنظرها هیچ صحت و اعتباری ندارد و به نظر می‌رسد برداشت اشتباه از توضیحات اینجانب در این باره بوده است.
مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری افزود: بارها از قول اینجانب تاکید شده است که سازمان هواپیمایی کشوری و انجمن شرکت‌های هواپیمایی سقف و کف نرخ را بر اساس معیارهای مشخصی از جمله هزینه تمام‌شده یک ساعت صندلی پرواز تعیین کرده‌اند و از طریق انجمن شرکت‌های هواپیمایی و سازمان هواپیمایی کشوری ‌به شرکت‌ها ابلاغ و مقرر شده است‌ هر گونه فروش بلیت هواپیما در هر برهه زمانی خارج از دامنه نرخ و کلاس تعیین‌شده، غیرقانونی است و با متخلف برخورد می‌شود.
جعفرزاده ادامه داد: رعایت کف و سقف نرخ‌های ابلاغ‌شده برای شرکت‌های هواپیمایی امری قطعی است و سازمان هواپیمایی کشوری طبق همین اصول، نظارت می‌کند، ضمن آنکه بارها از طریق رسانه‌ها بر موضوع الزام رعایت سقف و کف نرخی تاکید شده است.
وی در پاسخ به این سوال که چرا در جایی عنوان کرده‌اید قیمت بلیت هواپیما در ایام پرتقاضا نظیر ولادت و شهادت و غیره سقف ندارد؟ گفت: اصلا اینجانب چنین مطلبی را عنوان نکرده‌ام وقتی همیشه در همه رسانه‌ها بر رعایت سقف و کف نرخی تأکید داریم، مگر امکان دارد جایی عنوان کنیم که در ایام پرتقاضا سقف نرخی وجود ندارد؟ معتقدم طرح این موارد بی‌اعتبار است.
به گزارش فارس‌ امروز در یکی از رسانه‌ها ‌عنوان شده بود که وزیر راه و شهرسازی‌ در واکنش به جمله‌ای از مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری ‌مبنی بر اینکه «در ایام پیک مانند ولادت و شهادت سقف نرخی تعیین‌شده برای شرکت‌های هواپیمایی معنا ندارد» گفته بود: چنین چیزی نیست و اگر جعفرزاده این حرف را گفته است باید توبه کند و حرف خود را پس بگیرد.
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما