تاریخ انتشارشنبه ۲ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۵
کد مطلب : ۴۰۱۱۵۲
به دنبال اعتراض های گسترده، یوتیوب مجبور شد بخشی از ویدئوهای خشن و نامناسب خود را که به گونه ای جذاب برای کودکان تولید می شوند، حذف کند.
۰
plusresetminus

به گزارش بلاغ،به نقل از ورج، یکی از چالش های مهم یوتیوب ارسال انبوهی از ویدئوهای مبتذل، خشن، نژادپرستانه و حاوی فحاشی است که مشاهده آنها توسط کودکان می تواند آسیب های روحی گسترده ای را ایجاد کند.

 
تا به حال بارها از یوتیوب خواسته شده تا برای حذف این نوع ویدئوها اقدام کند، اما این شرکت تا به حال چندان توجهی به این موضوع نکرده بود تا سرانجام از چند روز قبل حذف برخی از ویدئوهای خشن و حاوی محتوای جنسی از این سایت آغاز شده است.
در این زمینه ویدئوهایی در اولویت قرار گرفته اند که مضامین و نحوه تولید آنها می تواند برای کودکان جذاب باشد. این جذابیت بیشتر از طریق عناوین، توضیحات و برچسب های درنظر گرفته شده برای ویدئوها شناسایی می شود.
یوتیوب اعلام کرده که دیگر اجازه انتشار چنین ویدئوهایی را نمی دهد و محدودیت های سنی را به دقت در این شبکه به اشتراک گذاری محتوای چندرسانه ای اعمال خواهد کرد. این شرکت یک بازه زمانی 30 روزه را برای حذف چنین ویدئوهایی اعلام کرده و از کاربران هم برای شناسایی آنها درخواست کمک کرده است.
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

این ره که تو می روی به ترکستان است
پنجشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۰
به چه کسانی باید رأی داد؟
پنجشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۰:۳۱
وجوب انتخاب اصلح
چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۰:۲۱
جوان‌فریبی با بزن و بکوب
سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۴