کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

پیشنهاد معاون دانشگاه آزاد به دانشگاه‌ها برای برگزاری کارگاه‌های آموزشی حجاب

31 مرداد 1398 ساعت 10:10

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد گفت: براساس دستورالعمل رعایت حجاب و عفاف در دانشگاه‌ها باید این موضوع به طور جدی دنبال شود که در صورت نیاز باید مسؤولان با تذکر تربیتی دانشجویان را مورد هدایت قرار دهند.به گزارش بلاغ،حجت الاسلام ابراهیم کلانتری معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد در گفت‌وگو با خبرنگار  با تأکید بر حفظ مسأله حجاب و عفاف در محیط دانشگاه گفت: یکی از وظایف و اولویت‌های کاری معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه‌ها و مراکز علمی و آموزشی در سراسر کشور پرداختن به موضوع حجاب و عفاف است که باید براساس قوانین و مقررات در طول سال تحصیلی برنامه‌های مختلف و متنوعی در این خصوص برای دانشجویان برگزار شود.
* برنامه های فرهنگی و عقیدتی اجرایی شود
وی افزود: حفظ پوشش بانوان در محیط های دانشگاه از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است که باید در این رابطه برنامه‌های فرهنگی و عقیدتی به طور مستمر اجرایی شود تا جوانان  نسبت به اهمیت حجاب آگاه شوند در واقع می‌توان با یک برنامه ریزی دقیق در این زمینه کارگاه های آموزشی حجاب و عفاف را به صورت عملیاتی انجام داد.

* پیشنهاد می‌کنم مراکز علمی کارگاه آموزشی حجاب برگزار کنند
حجت الاسلام کلانتری تصریح کرد: پیشنهاد می‌کنم همه مراکز علمی و دانشگاهی برای ترویج و گسترش فرهنگ حجاب امسال از شروع زمان تحصیل معاونان فرهنگی هر یک از دانشگاه ها در هر ترم تحصیلی دانشجویان  کارگاه های آموزشی برگزار کنند.
* مسؤولان با تذکر تربیتی دانشجویان را هدایت کنند
معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد گفت: براساس دستورالعمل رعایت حجاب و عفاف در دانشگاه ها باید این موضوع به طور جدی دنبال شود که در صورت نیاز باید مسؤولان با تذکر تربیتی دانشجویان را مورد هدایت قرار دهند.
* پلیس با شبکه های مجازی غیر اخلاقی برخورد کند
وی افزود: در حال حاضر دانشجویان ما در همه دانشگاه های کشور در شرایط و وضعیت مناسبی در حوزه حجاب و عفاف قرار دارند اگر برخی در شبکه‌های مجازی غیر اخلاقی به دروغ اذعان عمومی را گمراه می کنند باید پلیس با آنها برخورد قاطع کند.
 


کد مطلب: 400957

آدرس مطلب :
http://www.bloghnews.com/news/400957/پیشنهاد-معاون-دانشگاه-آزاد-دانشگاه-ها-برگزاری-کارگاه-های-آموزشی-حجاب

بلاغ نیوز
  http://www.bloghnews.com